The Styler – skvělá šablona pro kadeřnictva nebo různé salóny

The Styler je stylová, responzivní a moderní WordPress šablona od CSSIgniteru. Pokud jste kadeřník, vlastníte kadeřnictví, salón krásy nebo podobné zařízení jako wellness, masážní salón nebo dokonce fitness je tato šablona pro vás.

Design

Tato šablona byla vytvořena pro lidi, kteří chtějí nalákat více zákazníků do svých zařízení, proto je první dojem velice důležitý. The Styler v tomhle nezklamal, první dojem z ukázky byl velice pozitivní, velký obrázek v hlavičce stránky nás přímo donutil se kouknout na zbytek ukázky. Zbytek ukázky vypadal velmi elegantně ale zároveň obsahoval všechny potřebné informace.

Ukázka pěkně demonstruje, co vše můžete s touto šablonou udělat, nemusíte použít jenom obrázek v hlavičce, můžete použít jak slider tak video. Šablona samozřejmě obsahuje širokou paletu barev a možnosti typografie, můžete se tedy s designem vaší stránky pořádně vyhrát.

Funkce

Všechny elementy stránky si můžete přizpůsobit podle svých potřeb. The Styler disponuje několika velice užitečnými funkcemi, jako například drag&drop page builder, flexibilní layout, nebo Live Customizer. Šablona také podporuje widgety, je SEO optimalizovaná, můžete si vybrat z pěti typů příspěvků (služby, galerie, doporučení, ceník a team) propojení se sociálními sítěmi a můžete si dokonce vytvořit i blog.

Vaše stránka také bude moci obsahovat formuláře pro registraci a pro objednaní, zde se vaši návštěvníci mohou buď objednat – vyplní jméno, email, čas a co chtějí za službu, nebo se mohou zaregistrovat a dostávat emaily o nových článcích na blogu nebo změnách v ceníku atd.

Shrnutí

Vše je samozřejmě volitelné, všechny tyto funkce použít můžete, ale taky nemusíte. Pomocí této šablony si budete moct vytvořit stránku přesně tak jak to potřebujete, a hlavně jak to vaše zařízení potřebuje. Nám se šablona velice líbí a myslíme si, že vám se bude také.

Cena: $49 | Detaily šablony | Živé DEMO

- reklama -
Disclosure: Některé odkazy na těchto stránkách mohou být tzv. affiliate odkazy. To znamená, že když na ně kliknete a následně si na cílové stránce něco koupíte, tak dostanu affiliate provizi.

Napsat komentář

Jméno můžete zadávat ve tvaru MojeJmeno@Klíčová slova. Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přidat odkaz na článek z mého blogu