Aplikační – Wordpress šablony

DigiSeller – hbitá wordpress šablona pro prodej digitálních produktů

DigiSeller je responzivní prémiová šablona pro internetové obchody s digitálním zbožím od studia Templatic. Je to hbitá šablona, která Vám snadno umožní založit si svůj vlastní digitální obchod pro elektronické knížky (ebooky), pdf příručky, šablony webových stránek, PhotoShopové PSD soubory i jakékoli jiné digitální produkty.

Celý příspěvek

Appointy – pěkná šablona a rezervační systém v jednom

Appointy není jen tak obyčejná šablona; v balíčku k ní dostanete i speciální Appointment plugin, který slouží jako jednoduchý ale efektivní rezervační systém ve WordPressu. Využití tak najde u webů podnikatelů, jejichž klienti se musí na schůzky předem objednávat: například wellness studia, kadeřnictví, právnící, finanční poradci, doktoři, fyzioterapeuti, maséři a podobně.

Celý příspěvek

Nejlepší šablona pro recenze ve WordPressu? – InReview

InReview od Elegant Themes

Plánujete spustit web s recenzemi produktů nebo s jejich hodnocením? Pak vám z osobní zkušenosti mohu doporučit šablonu InReview od studia Elegant Themes. S její pomocí postavíte moderně vypadající web s hodnocením nebo recenzí čehokoli (výrobků, služeb, filmů, hospod, webových stránek …) Sám jsem tuto šablonu použil pro úspěšnou propagaci některých výrobků ve spojení s affiliatem programem od Heureky.

Celý příspěvek