Blogy – Wordpress šablony

12 nejlepších šablon pro WordPress – Srpen 2017

Přinášíme vám shrnutí těch nejlepších prémiových WordPress šablon srpna 2017. Tato kolekce obsahuje šablony vytvořené pro stránky jako magazíny, portfolia, blogy o jídle, firemní stránky, školy a plno dalších. Přinášíme Vám také víceúčelovou šablonu Float, která obsahuje paralax scrollování a překrývající designové efekty, nezapomeňte se kouknou na demo této šablony, jenom tak uvidíte, co vše vám Float může nabídnout.

Celý příspěvek

Paperback – stylová a víceúčelová šablona pro magazíny

Paperback je dobře vypadající, víceúčelová WordPress šablona pro magazíny od Array Themes. Tato prémiová šablona má čistý, stylový a moderní design, který je ideální pro stránky o magazínech nebo různé blogy. Paperback můžete použít pro tvorbu blogů o technologiích, blogy o jídle, stránky pro cestovatele, recenzní stránky, stránky pro fotografy, stránky o módě, životním style nebo stránky o čemkoliv jiném.

Celý příspěvek

Solopreneur – šablona přímo stvořená pro blogery

Solopreneur je mobilně responzivní WordPress šablona vybudovaná pro profesionální blogery a marketingové obchodníky. Tato prémiová šablona od Fancy Themes má uhlazený a profesionální vzhled, který je odlehčený a optimalizovaný pro vyhledávače. Příjemné využití prázdných znaků a typografie zajistí, že připoutá pozornost a zprostředkuje skvělý zážitek pro návštěvníky a čtenáře Vašich stránek.

Celý příspěvek

Reel Story – stylová šablona pro portfolia

Reel Story je WordPress šablona pro tvorbu video portfolií, která Vám umožní poutavě a stylově vystavit Vaše videa a filmy. Tato prémiová šablona od týmu ThemeFuse je ideální pro filmové producenty, režiséry, vlogery, filmová studia a ostatní tvůrce obsahu, kteří hledají profesionální online prostor pro představení a vyzdvižení své filmové tvorby a informací o svých společnostech.

Celý příspěvek

Arbitrage – wordpress šablona vhodná pro ty, kteří chtějí na svých stránkách vydělávat

Arbitrage je flexibilní blogová online magazínová WordPress šablona designována pro arbitrážní a virální stránky, které mají za úkol maximalizovat počet návštěv a kliknutí na reklamy. Tato prémiová šablona od Lipode má jednoduchý, minimalistický a lehce přizpůsobitelný design, který se rychle načítá a je optimalizován pro SEO. Její jednoduchý design a použití obrázků zaručeně upoutá pozornostvašich návštěvníků.

Celý příspěvek

Fullpane – vcelku povedená fullscreen scrollovací šablona

Fullpane / Themify.me

Mám tu další fullscreen scrolovací šablonu (v angličtině tomu říkají „full section scrolling wordpress theme“). Zatímco na té včerejší jsem nenechal niť suchou, na té dnešní si ukážeme, jak se tento typ šablony má správně dělat. Stále platí, že osobně mi moc tento styl nesedne, ale dokáži ocenit řemeslnou zdatnost a kvalitně odvedenou práci.

Celý příspěvek