Minimalistické Wordpress šablony

Origin – perfektní wordpress šablona pro začátečníky

Origin je solidní a responzivní šablona od Organic Themes, která je perfektní pro WordPress nováčky. Tato šablona má velmi minimalistický a uhlazený design, který perfektně balancuje kódování, vzhled, kompatibilitu a funkcionalitu. Tuto šablonu můžete použít samostatně, je však také  lehce přizpůsobitelná a rozšířitelná díky komentářům v kódu. Origin je ideální šablona pro designéry a developery. Je to sice startovací šablona, ale přichází s velmi dobrou funkcionalitou, funkcemi a designem. Je to perfektní vybalancovaná startovací šablona, která má vše, co potřebujete. Celý příspěvek

Struct – moderní byznysová šablona pro Vaši firmu

Struct je skutečně stylová, moderní a profesionální byznysová/firemní šablona pro WordPress, vytvořená speciálně pro potřeby start-upů, společností vyvíjejících software nebo mobilní aplikace, a společností nabízejících softwarové služby. Tato prémiová šablona od CssIgniter má čistý, kreativní design responzivní i při prohlížení z telefonu, a spoustu skvělých funkcí.

Celý příspěvek

Zerif Pro – populární jednostránková šablona pro WordPress

Zerif je jednou z nejoblíbenějších šablon pro WordPress na trhu a přináší s sebou všechno, co může business potřebovat. Jde o jednostránkovou šablonu s vysoce flexibilním a estetickým vzhledem, navrhnutým tak, aby na první pohled zaujal. Pochází z dílny studia ThemeIsle. Nabízí jednoduché a stylové scrollování s paralax efektem, záhlaví v plné šířce stránky, barvená oddělení a stužky, a elegantní efekty a animace.

Celý příspěvek

FlatIron – minimalistická šablona pro prvotřídní firemní web

FlatIron - minimalistická wordpress šablona z Creative Market

FlatIron je minimalistická, responzivní, korporátní a podnikatelská premiová wordpress šablona z nabídky tržiště Creative Market. Umožní Vám vytvořit si s lehkostí profesionální stránku pro vaši firmu. Tato snadno použitelná šablona byla vytvořena pro ty, kteří si chtějí vytvořit profesionálně vypadající stránku vlastníma rukama.

Celý příspěvek

Víceúčelová WordPress šablona WP ENLIGHTENED

WP-Enlightened je extrémně univerzální a funkcemi nabitá šablona, kterou můžete použít prakticky pro jakýkoli typ obsahového webu. Tato prémiová šablona z produkce studia Solostream zaujme čistým designem s jemnými tóny barev a nabízí na výběr velkou spoustu různých layoutů. Dá se tak použít pro web malé začínající firmy, portfolio úspěšného grafika, fotografa či webdesignéra, online magazín, osobní blog a spoustu dalších tématicky jinak zaměřených webů.

Celý příspěvek

Responsive v2 – víceúčelová šablona

Responsive od Templatic

Responsive verze 1 vyšla již v roce 2011 a byl to první pokus studia Templatic o vytvoření wordpress šablony s responzivním designem. Každý učící proces má své porodní bolesti, takže řekněme, že měřeno dnešními standardy nedopadla po kvalitativní stránce úplně nejlépe.

Templatic ji ale nyní kompletně předělal – nechal to nejlepší z Responsive v1, ale zúročil své zkušenosti a znalosti, které za poslední dva roky stihl v tomto oboru nabrat.

Celý příspěvek