Recenze – Wordpress šablony

Recenze: CSSIgniter, nádherné šablony, výborné ceny

CSSIgniter - wordpress šablony

CSSIgniter je prémiové WordPress autorské studio z Řecka. Bylo založeno v roce 2009 dvěma přáteli Gerasimosem Tsiamalosem a Anastisem Sourgoutsidisem. Gerasimos, veterán ve webovém designu a front-end developer objevil WordPress v roce 2007, když hledal spolehlivé CMS pro své webové projekty. Po několika letech používání WordPressu ho napadlo, že by se mohl prosadit na wordpressovém trhu šablon.

Celý příspěvek

5 šablon pro herní weby a recenze počítačových her

Šablony pro recenze počítačových her a herní magazíny

Na internetu se pohybuje nějakých 200 miliónů hráčů počítačových her, z toho jen na ty české bude připadat bratru dobrých pár set tisíc (a to se držím ve svých odhadech ještě hodně zpátky) Někteří mají hraní jako občasného koníčka, jiní jsou naprostí závisláci. Ale hry milují – bez ohled na to, do které z těchto skupin patří – a za dobrou hru jsou ochotni utratit i nemalé peníze. Jedná se o lukrativní trh a mnoho lidí tak určitě koketovalo s myšlenkou založit si skvělou stránku o počítačových hrách. Nejjednodušší způsob, jak to udělat, je pochopitelně pomocí WordPressu a nějaké herní šablony.

Celý příspěvek

Nejlepší šablona pro recenze ve WordPressu? – InReview

InReview od Elegant Themes

Plánujete spustit web s recenzemi produktů nebo s jejich hodnocením? Pak vám z osobní zkušenosti mohu doporučit šablonu InReview od studia Elegant Themes. S její pomocí postavíte moderně vypadající web s hodnocením nebo recenzí čehokoli (výrobků, služeb, filmů, hospod, webových stránek …) Sám jsem tuto šablonu použil pro úspěšnou propagaci některých výrobků ve spojení s affiliatem programem od Heureky.

Celý příspěvek