Hotelové – Wordpress šablony

Riverside Resort – šablona pro hotely s všestranným designem

Riverside Resort je profesionální WordPress šablona vytvořená speciálně pro webové potřeby hotelů, rezortů, hostelů, penzionů, motelů, i veškerých jiných možných variant ubytování a pohostinství. Tato prémiová šablona od studia Tesla Themes se vyznačuje všestranným, stylovým designem, který se hodí pro jakýkoli typ nabízené akomodace.

Celý příspěvek

Pronajímáte pokoj, byt, apartmán či penzion? Suite je WordPress šablona právě pro Vás.

Suite je šablona pro profesionální stránky s pronájmem nemovitostí nebo ubytování na dovolenou, vytvořená specificky k předvádění prostor k pronájmu. Tato prémiová šablona od Organic Themes je perfektní pro majitele hotelů nebo penzionů, realitní agenty a správce nemovitostí, kteří chtějí vytvořit web k vystavení pronajímaných domů, bytů a rekreačních prostor.

Celý příspěvek

5 Star – Hotelová šablona s rezervační systémem

5STAR je atraktivní a profesionální hotelová šalona, která představuje řešení pro weby hotelů a ubytovacích zařízení, které potřebují spravovat nabízené pokoje, evidovat rezervace a přijímat platby od zákazníků. Šablona je responzivní, což znamená, že umožní bezchybné fungování webu i návštěvníkům s chytrými mobilními telefony nebo tablety. 5STAR je ideální šablonou pro webové prezentace hotelů, rezortů, penzionů, apartmánů apod.

Celý příspěvek

WordPress šablona pro hotel a wellness: METROPOLIS

Hotelová šablona METROPOLIS

Hotely, wellness, lepší restaurace a další služby v oblasti ubytování, stravování a péče o zdraví, získávají dnes stále více klientů díky internetu. K tomu je zapotřebí mít dobře zpracovaný web a kvalitní fotografie (protože fotky v těchto oborech prodávají!)

S kvalitními fotografiemi Vám dnes nepomohu, ale ukážu Vám šablonu, s jejíž pomocí připravíte profesionálně vypadající hotelovou prezentaci za pár korun. Šablona se jmenuje METROPOLIS a pochází z dílny HERMES THEMES

Celý příspěvek