Wordpress návody

Kde prodávat šablony? Přehled 7 trhů s šablonami

WordPressoví developeři mají více příležitostí pro prodej svých šablon a plugin než kdykoliv předtím. Popularita CMS roste každým dnem, WordPress nyní pohání 27,6 % všech stránek. Profit z šablon a pluginů není žádnou záhadou, a to také vedlo k otevření několika trhů se šablonami a pluginy. I když myšlenka, že 30-50 % vašich zisků dostane někdo jiný není moc lákavá, tyto trhy se šablonami dělají z lidí milionáře. Zde vám prezentujeme 7 takovýchto trhů, na kterých můžete prodávat svoje vlastní šablony a pluginy.

Celý příspěvek

Čeština u prémiových WordPress šablon

Přišel mi dotaz od jednoho čtenáře – protože odpověď by mohla zajímat více lidí, rozhodl jsem se odpovědět prostřednictvím samostatného článku:

dobrý den,
chci si udělat cestovatelský blog s redakčním s. od wordpressu a šablonou asi od studiopress ale nikde jsem nenašel info jestli to vlastně funguje v českém prostředí. Jestli jsou šablony nastaveny na český jazyk. Nemyslím jejich správu, to v angličtině zvládnu ale myslím pro česky mluvící uživatele, pro vyhledávání v čestině a SEO.

Celý příspěvek

Jak skrýt datum u starých příspěvků ve WordPressu pro lepší SEO

Pomocí tohoto jednoduchého návodu budete schopni skrýt datum publikování u starých příspěvků ve WordPressu. Z hlediska SEO to může mít pozitivní dopad, neboť skryté datum může zvýšit CTR z přirozených výsledků vyhledávání a CTR je jedním z faktorů, který rozhoduje o umístění Vašeho postu.

Celý příspěvek