Magazíny – Wordpress šablony

Paperback – stylová a víceúčelová šablona pro magazíny

Paperback je dobře vypadající, víceúčelová WordPress šablona pro magazíny od Array Themes. Tato prémiová šablona má čistý, stylový a moderní design, který je ideální pro stránky o magazínech nebo různé blogy. Paperback můžete použít pro tvorbu blogů o technologiích, blogy o jídle, stránky pro cestovatele, recenzní stránky, stránky pro fotografy, stránky o módě, životním style nebo stránky o čemkoliv jiném.

Celý příspěvek

Milan Pro – šablona pro profesionální magazíny

Milan Pro je stylově jedinečná odvozená WordPress šablona pro framework Genesis. Je to moderně elegantní prémiová šablona třetí strany od StudioPress s designem v magazínovém stylu ideálním pro online publikování časopisových článků. Tato šablona je ta pravá pro jakýkoli typ odvětví online magazínu (nebo blogu) kde styl, elegance a vizuální dojem hrají nezaměnitelnou roli.

Celý příspěvek

Arbitrage – wordpress šablona vhodná pro ty, kteří chtějí na svých stránkách vydělávat

Arbitrage je flexibilní blogová online magazínová WordPress šablona designována pro arbitrážní a virální stránky, které mají za úkol maximalizovat počet návštěv a kliknutí na reklamy. Tato prémiová šablona od Lipode má jednoduchý, minimalistický a lehce přizpůsobitelný design, který se rychle načítá a je optimalizován pro SEO. Její jednoduchý design a použití obrázků zaručeně upoutá pozornostvašich návštěvníků.

Celý příspěvek

Víceúčelová WordPress šablona WP ENLIGHTENED

WP-Enlightened je extrémně univerzální a funkcemi nabitá šablona, kterou můžete použít prakticky pro jakýkoli typ obsahového webu. Tato prémiová šablona z produkce studia Solostream zaujme čistým designem s jemnými tóny barev a nabízí na výběr velkou spoustu různých layoutů. Dá se tak použít pro web malé začínající firmy, portfolio úspěšného grafika, fotografa či webdesignéra, online magazín, osobní blog a spoustu dalších tématicky jinak zaměřených webů.

Celý příspěvek

5 šablon pro herní weby a recenze počítačových her

Šablony pro recenze počítačových her a herní magazíny

Na internetu se pohybuje nějakých 200 miliónů hráčů počítačových her, z toho jen na ty české bude připadat bratru dobrých pár set tisíc (a to se držím ve svých odhadech ještě hodně zpátky) Někteří mají hraní jako občasného koníčka, jiní jsou naprostí závisláci. Ale hry milují – bez ohled na to, do které z těchto skupin patří – a za dobrou hru jsou ochotni utratit i nemalé peníze. Jedná se o lukrativní trh a mnoho lidí tak určitě koketovalo s myšlenkou založit si skvělou stránku o počítačových hrách. Nejjednodušší způsob, jak to udělat, je pochopitelně pomocí WordPressu a nějaké herní šablony.

Celý příspěvek

Blog pro ženy ve WordPressu: šablona PRETTY

Pretty wordpress šablona pro ženy

Pretty je jednoduchá ale atraktivní šablona pro ženský blog od studia Clover Themes. Vyniká flexibilním minimalistickým designem vhodným pro weby o módě, životním stylu, kosmetice,  zábavě, jídle, cestování a dalších příbuzných tématech.

Hlavní stránka má slider pro zvýraznění důležitých článků, pod ním je sekce pro nejdůležitější kategorie (zobrazeny jsou včetně obrázků, aby více upoutaly). Funkce zahrnují správu reklamních ploch (včetně Adsense), ikonky sociálních sítí, administrační panel a další. Navigační menu může být víceúrovňové, v takovém případě jsou položky vysouvací.

Pretty: šablona pro módní blog

Funkce šablony

  • Jednoduchý a přitom pěkný design ve stylu blogu
  • Slider na hlavní stránce
  • Upoutávky na nejdůležitější kategorie na hlavní stránce
  • Jednoduché nastavení
  • Automatická instalace
  • Správa reklamních ploch
  • Podpora SEO
  • Postaveno na HTML5
  • Podpora všech moderních prohlížečů

Cena: $70

Demo šablony | Stáhnout šablonu

Moderní responzivní šablona pro rok 2013 – PROLOGUE

Pokud hledáte jednoduchou responzivní šablonu pro magazín nebo blog ve WordPressu, zvažte zbrusu novou šablonu PROLOGUE od studia WPZOOM. Má velmi čistý, plochý a minimalistický vzhled, podporu pro dotykový gesta (na dotykových displejích smartphonů a tabletů) a design,  který vydrží zůstat moderní nejen v roce 2013, ale i v letech následujících.

Celý příspěvek

RESPONZ – responzivní wordpressová šablona pro magazíny a noviny

Ukázka responzivního designu šablony

Responz je vysoce flexibilní a nastavitelná responzivní šablona pro wordpress od Themify. Je určena zejména pro magazíny a noviny. Tato šablona vyniká minimalistickým ale elegantním designem s krásnou typografií. Nabízí mnoho různých layoutů: třísloupcový, dvousloupcový, postranní pruh nalevo i napravo, layout na plnou šířku i spoustu dalších možností pro výpisy (seznam článků jako tabulka, výpis pod sebe atd.)

Celý příspěvek