Wordpress pluginy

Jak zabezpečit WordPress proti útokům hackerů

Dnešní tweet Tomáše Krause o soustavných útocích hackerů (respektive jejich robotů), kteří se snaží slovníkovými útoky dostat do administrace našich WordPress webů, mě upřímně řečeno trochu vyděsil.

Rozhodl jsem se tedy podívat se na možnosti, jak se těmto útokům bránit, aniž bych řešením problému musel strávit dlouhé hodiny.

Celý příspěvek

Odměňte své čtenáře DO-FOLLOW odkazy – Pluginy pro lepší komentáře ve WordPressu

WordPress má v základním nastavení jednu vlastnost, která se mi pranic nelíbí. Všechny odkazy na stránky komentujících čtenářů jsou označeny atributem „nofollow“. Autoři WordPressu asi mají za to, že tímto krokem sníží množství komentářového spamu. Ač se to jako defaultní nastavení kvůli BFU může zdát na první pohled rozumné, tak osobně se mi nelíbí.

Mám za to, že čtenář, který si dá tu práci a přispěje ke článku hodnotným postřehem, si zaslouží odměnu v podobě zpětného odkazu. V tomto článku najdete seznam pluginů, které k tomuto účelu používám.

Celý příspěvek

WP ADCENTER – WordPress plugin pro snadnou správu reklamních pozic

WP Adcenter - wordpress plugin pro správu reklam

WP AdCenter je mocný wordpressový plugin pro správu reklamních pozic, díky němuž budete mít pod kontrolou každičký aspekt bannerové propagace na vašem webu. Díky pluginu můžete inzertní plochy prodávat buď přímo, nebo na reklamní pozice umístit affiliate bannery, Google Adsense, Chitiku, AdExpert nebo další reklamní sítě.

Celý příspěvek