Responzivní Wordpress šablony

Reel Story – stylová šablona pro portfolia

Reel Story je WordPress šablona pro tvorbu video portfolií, která Vám umožní poutavě a stylově vystavit Vaše videa a filmy. Tato prémiová šablona od týmu ThemeFuse je ideální pro filmové producenty, režiséry, vlogery, filmová studia a ostatní tvůrce obsahu, kteří hledají profesionální online prostor pro představení a vyzdvižení své filmové tvorby a informací o svých společnostech.

Celý příspěvek

Music – wordpress šablona pro weby o hudbě

Music od studia Templatic je všestranná a funkcemi po strop napěchovaná WordPress šablona pro hudební weby. Tato prémiová šablona byla vytvořena přímo pro webové stránky jak hudebních událostí, klubů a online komunit, tak i jednotlivých zpěváků, DJů, producentů, rockových a popových kapel a pro všechny ostatní pohybující se v hudebním průmyslu.

Celý příspěvek

Origin – perfektní wordpress šablona pro začátečníky

Origin je solidní a responzivní šablona od Organic Themes, která je perfektní pro WordPress nováčky. Tato šablona má velmi minimalistický a uhlazený design, který perfektně balancuje kódování, vzhled, kompatibilitu a funkcionalitu. Tuto šablonu můžete použít samostatně, je však také  lehce přizpůsobitelná a rozšířitelná díky komentářům v kódu. Origin je ideální šablona pro designéry a developery. Je to sice startovací šablona, ale přichází s velmi dobrou funkcionalitou, funkcemi a designem. Je to perfektní vybalancovaná startovací šablona, která má vše, co potřebujete. Celý příspěvek

Avocado – responzivní wordpress šablona pro restaurace, bary a kavárny

Avocado je moderní, unikátní a plně responzivní WP šablona pro restaurace, bary, kavárny, vinárny, farmy a jakékoliv jiné podobné podniky z nabídky tržiště Creative Market. Šablona je ihned připravená k použití, výborně optimalizovaná pro všechny mobilní přístroje a plně přizpůsobitelná, aby vyhovovala vašim potřebám a potřebám vašeho podniku. Avocado přináší nespočetně mnoho barevných variant a kolekci přes 700 Google fontů, která každým dnem roste.

Celý příspěvek

AndEat – WordPress šablona pro restaurace a kavárny

Prémiová wordpress šablona pro restaurace, kavárny, pizzerie a sushi bary

AndEat je jednoduchá a elegantní WordPress šablona pro restaurace, pizzerie, sushi restaurace nebo například restaurace s mořskými plody z nabídky tržiště Creative Market. AndEat je profesionálně navržená tak, aby byla vhodným řešením pro jakýkoliv podnik nebo firmu prodávající jídlo. Díky jednoduchému Menu Creatoru si můžete vytvořit úžasné menu během minuty a zvýraznit v něm ty největší pochoutky dne.

Celý příspěvek

Fullpane – vcelku povedená fullscreen scrollovací šablona

Fullpane / Themify.me

Mám tu další fullscreen scrolovací šablonu (v angličtině tomu říkají „full section scrolling wordpress theme“). Zatímco na té včerejší jsem nenechal niť suchou, na té dnešní si ukážeme, jak se tento typ šablony má správně dělat. Stále platí, že osobně mi moc tento styl nesedne, ale dokáži ocenit řemeslnou zdatnost a kvalitně odvedenou práci.

Celý příspěvek