Digiprodukty ZDARMA pro březen 2013 – šablona, plugin a další soubory zdarma na Envato Marketplaces

Kdo by neměl rád věci zdarma! Pokud je internet vaším denním chlebem, často potřebujete wordpressovou šablonu, plugin, obrázek, ikonku, hudbu, videoklip, skript a další věci. Envato marketplaces, obrovské tržiště s digitálním obsahem (nejen s wordpressovými šablonami), nabízí každý měsíc několik souborů ze své nabídky zcela zdarma!

Vše, co potřebujete udělat, je zřídit si zcela bezplatně účet na Envato Marketplaces. Registrací se k ničemu nezavazujete, berte to jako ochutnávku zdarma.

Stáhněte si zdarma!

Po bezplatné registraci si můžete zdarma stáhnout tyto soubory (nabídka platí jen do konce března!)

KLASS – kreativní jednostránkové portfolio

klass

Krásná jednostránkov HTML šablona pro profesionálně vypadající portfolio. Šablona je vhodná jak pro užití při osobní prezentaci tak i pro firemní účely. Využívá mocné funkce javascriptového frameworku jQuery, obsahuje Skitter slider, 680pixelový mřížkový systém, fungující Ajaxový php formulář, jquery plugin Colorbox a další.

Detaily a download | Živé DEMO šablony

FAQ Manager – často kladené otázky

faq-manager

FAQ Manager je buď samostatná PHP aplikace nebo jej lze integrovat s redakčním systémem WordPress. Umožňuje přidat na vaši stránku velmi jednoduše sekci Často kladené otázky.

Detaily a download | Živá ukázka aplikace

Glass Project

glass-project

Šablona projektu pro Cinema 4D R12, After Effects CS5 nebo CS5.5 (není potřeba žádný plugin). Rozlišení 1920 x 1080, 25 snímků za vteřinu.

Detaily a download

3D model iPadu

3D model iPadu

Velmi přesně vypadající 3d model iPadu, dostupný ve formátech .c4d, .3ds, .obj, .fbx.

Detaily a download | 3D demo

Profit

profit

Obrázek z fotobanky, Profit, je pěkná fotografie s kalkulačkou, pravým psacím perem a papírem popsaným výpočty.

Detaily a download

Night walk

night-walk

Night walk je uvolněná hudba vhodná pro všechny druhy médií.

Detaily a download

Proč zadarmo?

Nehledejte v tom žádný háček. Jak jsem psal výše, je to ochutnávka zdarma, která se každý měsíc obměňuje.

Provozovatelé tržiště Envato vám chtějí ukázat, jak kvalitní zboží je u nich možno objednat, abyste si ho vyzkoušeli. Nenutí vás ale nic si kupovat. Registrace je velmi jednoduchá a bez jakýchkoli závazků. Navíc díky ní získáte přístup na servery:

  • ThemeForest – ohromný výběr šablon pro wordpress, joomlu, drupal, magento a prakticky jakýkoli další opensource, na který si vzpomenete
  • CodeCanyon – hotové skripty a aplikace v PHP, jQuery, CSS, HTML5 a většinou jen za pár dolarů
  • AudioJungle – nabídka zvukových nahrávek, melodií, royalty-free hudby a dalšího audia
  • GraphicRiver – ocení zejména grafici: široká paleta grafických šablon, photoshopových štětců a dalších udělátek a vektorové grafiky
  • PhotoDune – fotobanka nabízející velkou spoustu kvalitních royalty-free fotografií ve vysokém rozlišení již od 1 dolaru
  • VideoHive – projekty pro After Effects, C4D, video infografiky a spousta dalších věcí, které souvisejí s videem (a kterým ani sám moc dobře nerozumím)
  • 3dOcean – hotové 3D modely, HDRI obrázky, Cinema 4D modely a další trojrozměrná grafika
  • ActiveDen – flashové komponenty, webové šablony, bannerové rotátory a podobné vymoženosti
- reklama -
Disclosure: Některé odkazy na těchto stránkách mohou být tzv. affiliate odkazy. To znamená, že když na ně kliknete a následně si na cílové stránce něco koupíte, tak dostanu affiliate provizi.

Napsat komentář

Jméno můžete zadávat ve tvaru MojeJmeno@Klíčová slova. Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přidat odkaz na článek z mého blogu