Fullpane – vcelku povedená fullscreen scrollovací šablona

Mám tu další fullscreen scrolovací šablonu (v angličtině tomu říkají „full section scrolling wordpress theme“). Zatímco na té včerejší jsem nenechal niť suchou, na té dnešní si ukážeme, jak se tento typ šablony má správně dělat. Stále platí, že osobně mi moc tento styl nesedne, ale dokáži ocenit řemeslnou zdatnost a kvalitně odvedenou práci.

Dnešní šablona se jmenuje Fullpane a pochází z dílny studia Themify a je ideální pro prezentaci kreativního freelancera/živnostníka, malého grafického studia, fotografa, různých agentur a dalších lidí, jejichž cílovou skupinou zákazníků jsou lidé s dobrou orientací v moderních technologiích (šablona je totiž hodně zaměřená na mobilní a tabletové návštěvníky – dokonce i na desktopu se prezentace chová jakoby tabletově)

Fullpane / Themify.me

Šablona Fullpane je inspirována dalšími úspěšnými šablonami z dílny Themify – konkrétně velmi populární a megaúspěšné Parallax.

Fullpane je postavena nad speciální Drag&Drop Themify Builderem, což je proprietární nástroj pro snadnou tvorbu vzhledu pomocí metody „chytni a pusť“ – i když chcete postavit poměrně komplikovanou stránku, obejdete se díky tomu bez znalosti programovacích a skriptovacích jazyků.

Kromě výchozího nastavení, které můžete vidět v demu – tedy fullscreen scrollování po sekcích – lze šablonu přepnout i do módu normální webové stránky. To je rovněž velké plus. Šablona má několik různých layoutů pro galerii/portfolio, speciální stránky „Náš tým“, „Reference“, animované mikrografy a animované efekty při najetí a odjetí z různých prvků. Web tak vypadá hodně interaktivně.

Ukázka animovaných prvků na stránce "Náš tým"

Web je responzivní a vypadá velmi dobře i na tabletech nebo mobilních telefonech s malým rozlišením displeje.

Dosti zajímavou funkcí je také panel pro novinky, které se objevují na každé stránce v podobě malého červeného čtverečku s bílou šipkou. Když na ní kliknete, vyjede Vám celý panel aktualit a novinek, na které chcete čtenáře upozornit, ale zároveň s nimi nechcete zabírat prostor na hlavní ploše webu (schválně zkuste demo) – funkce by však měla jít vypnout, pokud byste o ní nestáli.

Hlavní funkce šablony

 • Responzivní web
 • Podpora retina displejů
 • Drag & Drop builder pro snadnou tvorbu layoutů bez znalosti programování
 • Dva módy – fullscreen scrollovací a normální stránka
 • Vymakaná galerie
 • Speciální formáty stránek – Náš tým, reference, několik layoutů pro blog a další
 • Animované prvky
 • Upravitelná navigace

Cena šablony

 • Standardní licence: 39 $
 • Vývojářská licence: 59 $
 • předplatné s plným přístupem ke všem šablonám od 69 $

Koupit šablonu | Živé demo

- reklama -
Disclosure: Některé odkazy na těchto stránkách mohou být tzv. affiliate odkazy. To znamená, že když na ně kliknete a následně si na cílové stránce něco koupíte, tak dostanu affiliate provizi.

Napsat komentář

Jméno můžete zadávat ve tvaru MojeJmeno@Klíčová slova. Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přidat odkaz na článek z mého blogu