Education WP – vynikající šablona pro vzdělávací instituce

Education WP je ohromující vzdělávací WordPress šablona vytvořena pomocí LearnPress LMS, nejlepšímu LMS na WordPress.org. Šablona je perfektní pro stránky škol, univerzit a pro další různá online vzdělávací centra.

Education WP obsahuje velké množství funkcí a přes 10 předpřipravených designů pomocí kterých si jednoduše vytvoříte výukovou stránku a nevezme vám to moc času ani námahy.

Momentálně je Education WP jedna z nejlépe prodávaných šablon pro výukové stránky. Nicméně, i když je to jedna z nejprodávanějších šablon, neznamená to, že Education WP zrovna potřebujete. Pojďme se tak podívat, co Education WP nabízí.

Education WP vám pomůže mít lepší a unikátnější stránku

Drag&Drop page builder a výběr z nespočetně možností pro přizpůsobení stránky dělá z Education WP opravdu flexibilní šablonu. Díky SiteOrigin Drag&Drop page builderu máte plnou kontrolu nad tím, jak stránka bude vypadat a fungovat.

Šablona byla tvořena pomocí nejlepšího WordPress LMS – LearnPressu. Momentálně existuje více než 10 000 aktivních webů, které LearnPress používají. LearnPress je znám pro svou brilantní správu vzdělávacích kurzů, které kategorizuje do několika skupin jako: lekce, kvízy a YouTube videa. Přichází také s velkým množstvím addonů a funkcí jako Course Collection, který zobrazuje kolekci souvisejících kurzů, hodnocení kurzu/lekce a obsahuje také správu kvízů, která nabízí různé možnosti otázek nebo odpovědí.

Mimoto, na podporu dalších vzdělávacích projektů vám Education WP také přináší balíček LearnPress prémiových addonů, v celkové hodnotě $290, s velkým množstvím pokročilých funkcí, které vám pomohou tvořit svoje vlastní online vzdělávací centra.

 

Stále se nemůžete rozhodnout? Pojďme se podívat na další benefity

Šablona obsahuje 10 předpřipravených demo webů pro školy a vzdělávací stránky.  S touto šablonou si můžete vytvořit stránky jako například Udemy nebo Coursera a to i s nulovou znalostí programování.

Svou stránku můžete zprovoznit jedním kliknutím. Šablona také podporuje SEO a všechny elementy stránky byly optimalizovány, aby se stránka rychle načítala.

WordPress šablony pro vzdělávací účely jsou často obtížně použitelné a přizpůsobitelné, u Education WP toto však neplatí. Všechno bylo předpřipraveno a pokud chcete dělat nějaké úpravy, můžete použít Drag&Drop page builder, který vám vaši práci zaručeně ulehčí a ušetří vám plno drahocenného času.

Shrnutí: Pokud hledáte šablonu, která může být použita na jakoukoliv stránku, Education WP asi nebude pro vás. Pokud však hledáte nejlepší šablonu pro vzdělávací stránky, přestaňte, jelikož jste tu nejlepší právě našli. Education WP je šablona, která vám pomůže vytvořit jakoukoliv stránku určenou pro vzdělávací účely.

Cena: $64 | Detaily šablony | Živé DEMO

- reklama -
Disclosure: Některé odkazy na těchto stránkách mohou být tzv. affiliate odkazy. To znamená, že když na ně kliknete a následně si na cílové stránce něco koupíte, tak dostanu affiliate provizi.

Napsat komentář

Jméno můžete zadávat ve tvaru MojeJmeno@Klíčová slova. Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přidat odkaz na článek z mého blogu