Riverside Resort – šablona pro hotely s všestranným designem

Riverside Resort je profesionální WordPress šablona vytvořená speciálně pro webové potřeby hotelů, rezortů, hostelů, penzionů, motelů, i veškerých jiných možných variant ubytování a pohostinství. Tato prémiová šablona od studia Tesla Themes se vyznačuje všestranným, stylovým designem, který se hodí pro jakýkoli typ nabízené akomodace.

Šablona obsahuje všechny funkce zásadní pro hotelovou a ubytovací webovou stránku, včetně: vestavěné rezervační/ objednávací funkce, důmyslné stránky pro jednotlivé události, pokoje, lázně, schůze atd. s kompletním přehledem a kontrolou nad stránkami ubytování, rezervací, typů pokojů a jejich vybavení, cenové kalkulace a nastavení. Vybrané další prvky zahrnují: plně responzivní design, komplexní nastavení šablony, page builder Visual Composer, slider na domovské stránce, layout na plnou šířku nebo ohraničený, nejnovější kód HTML5 a CSS3, zakomponované Google fonty, widget předpovědi počasí, neomezené barevné variace a mnohé další.

Cena: $58 | Detaily šablony | Živé DEMO

- reklama -
Disclosure: Některé odkazy na těchto stránkách mohou být tzv. affiliate odkazy. To znamená, že když na ně kliknete a následně si na cílové stránce něco koupíte, tak dostanu affiliate provizi.

Napsat komentář

Jméno můžete zadávat ve tvaru MojeJmeno@Klíčová slova. Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přidat odkaz na článek z mého blogu