Andros – elegantní šablona pro hotely

Andros je prémiová wordpress šablona od CSSIgniteru. Tato šablona se prezentuje velmi pěkným, responzivním a elegantním designem. Šablona Andros byla specificky vytvořena pro hotely a resorty a podle toho Andros také vypadá.

Design a Funkce

Vlastníte-li hotel a chcete mít stránku, která vystihuje nejlepší stránky vašeho hotelu a zároveň vypadá luxusně a elegantně, tak se vám šablona Andros bude líbit. Na první pohled ukázka Androsu vypadala velmi elegantně a příjemně, vše bylo přehledné a velmi lehce jste se v ní mohli orientovat. Ukázku si však můžete prohlédnout sami.

Jelikož je to šablona od CSSIgniteru tak si se vzhledem a funkcionalitou vaší stránky můžete pěkně pohrát, můžete si v podstatě přizpůsobit vše podle sebe a vytvořit si svoji stránku přesně podle svých potřeb či představ. Pro tvorbu své stránky můžete použít plno užitečných věcí, které vám tato šablona nabízí. Můžete si vytvořit svojí vlastní paletu barev, využít flexibilních nastavení pro hlavičku a patičku stránky, a pro první dojem byste také určitě měli využít možnost videa nebo slideru v hlavičce.

Andros také podporuje widgety, widgety vaší stránce mohou dát ještě více funkcionality a můžete je použít třeba na propojení vaší stránky s Instagramem a dalšími sociálními sítěmi. Tato šablona také nabízí plugin WPML, tento plugin vám zaručí, že vaši stránku budou moci navštěvovat i lidé, kteří nemluví stejným jazykem jako vy, což je pro hotely skvělá věc. A pokud se ptáte na kompatibilitu s webovými prohlížeči, všichni, co používají moderní prohlížeče nebudou mít s navštěvováním vaší stránky žádný problém.

Shrnutí

Pokud však nevíte, jak něco použít nebo najít, můžete se podívat do dokumentace kde najdete 10všechny potřebné informace. Nám se šablona Andros velice líbila a jsme si jisti tím, že pokud vlastníte nebo plánujete mít hotel, tak tato šablona je jedna z těch, které potencionální zákazníky určitě zaujme.

Cena: $49 | Detaily šablony | Živé DEMO

- reklama -
Disclosure: Některé odkazy na těchto stránkách mohou být tzv. affiliate odkazy. To znamená, že když na ně kliknete a následně si na cílové stránce něco koupíte, tak dostanu affiliate provizi.

Napsat komentář

Jméno můžete zadávat ve tvaru MojeJmeno@Klíčová slova. Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přidat odkaz na článek z mého blogu