12 nejlepších šablon pro WordPress – Srpen 2017

Přinášíme vám shrnutí těch nejlepších prémiových WordPress šablon srpna 2017. Tato kolekce obsahuje šablony vytvořené pro stránky jako magazíny, portfolia, blogy o jídle, firemní stránky, školy a plno dalších. Přinášíme Vám také víceúčelovou šablonu Float, která obsahuje paralax scrollování a překrývající designové efekty, nezapomeňte se kouknou na demo této šablony, jenom tak uvidíte, co vše vám Float může nabídnout.

myPortfolio

myPortfolio je skvělá wordpress šablona pro magazíny. Tato prémiová šablona od MyThemeShop má překrásný a responzivní design, který obsahuje dobře přizpůsobitelné layouty a spoustu možností pro úpravy. Některé z klíčových funkcí této šablony je: unikátní mřížkovaný layout pro homepage portfolií, typ příspěvku pro portfolia, možnosti layoutu, pokročilé možnosti fontů, možnost správy reklam a další.

Cena: $59 | Detaily šablony | Živé DEMO

Elegance

Elegance je wordpress šablona pro Genesis Framework, kterou můžete využít pro podnikatelské nebo fotografické účely. Tato prémiová šablona přichází s elegantním designem, který je ideální pro sofistikované podnikatele. Tato šablona je ideální pro nezávislé a profesionální fotografy a pro kohokoliv jiného kdo bych chtěl na své stránce prezentovat fotky. Elegance vám umožní prezentovat vaše fotky pomocí různých kombinací velkých obrázků a impozantní typografie. Tato šablona Vám nabídne funkce jako: vlastní šablony stránek (tradiční archiv, vlastní archiv s obrázky, blog, portfolio, galerie a další), nekonečné množství barevných kombinací, plugin styling vhodný pro fotografy, PixProof, JetPack, Gravity forms a další.

Cena: $129 | Detaily šablony | Živé DEMO

Cook‘d

Cook’d je další wordpress šablona pro Genesis Framework, tentokrát je to však šablona o jídle. Tato prémiová child šablona má uhlazený a minimalistický design, který každému padne do oka a zaručí, že vaše fotografie jídel budou opravdu vynikat. Tato šablona je perfektní pro gurmány a food bloggery, kteří si chtějí vytvořit stránku a sdílet svoje požitky a kulinárské výtvory se svými fanoušky. Mezi funkce, které tato šablona nabízí patří například: velká sekce pro zvýrazněné obrázky, homepage s podporou widgetů a flexibilním layoutem, filtr a index pro recepty, flexibilní možnosti mřížky, oblasti pro reklamy, možnost předplatného, možnosti přizpůsobení a spousta dalších.

Cena: $129 | Detaily šablony | Živé DEMO

Smart Passive Income Pro

Smart Passive Income Pro je prémiová šablona designována pro profesionální bloggery a podnikatele, kteří chtějí proniknout do online podnikání . Tato child šablona Genesis Frameworku kombinuje všechny nezbytné elementy pro tvorbu úspěšné online platformy – design, obsah a strategii. Tato šablona disponuje smělým a nápadným designem, který upoutá pozornost a obsahuje strategicky rozložené oblasti pro váš obsah, šablona je také lehce navigovatelná a návštěvníci zaručeně na vaši stránku nezapomenou. Některé z klíčových funkcí, které tato šablona nabízí je například: možnost vlastní domovské stránky pro zobrazení nejdůležitějších informací a příspěvků, responzivní design, sekce s kategoriemi, hlavička příspěvku, šablony stránek, možnosti přizpůsobení šablony, možnosti layoutu a další.

Cena: $99 | Detaily šablony | Živé DEMO

Lenscap

Lenscap je ohromující wordpress šablona pro magazíny, které obsahuje WooCommerce. Tato prémiová šablona od Array má moderní a smělý design, který je perfektní pro stránky blogu nebo online magazínu. Lenscap přichází s haldou výborných funkcí jako například: styly příspěvku galerie a video, chytré možnosti přizpůsobení, několik barevných palet, podpora WooCommerce, elegantní typografie, flexibilní responzivní design a plno dalších.

Cena: $49 | Detaily šablony | Živé DEMO

Potenza

Potenza je jednostránková wordpress šablona s profesionálním designem a flexibilními funkcemi. Tato prémiová šablona od CSSIgniteru je ideální pro malé podniky, které potřebují jednoduchý jednostránkový web, na kterém budou moci prezentovat svoje produkty a služby. Šablona Potenza nabízí funkce jako: drag&drop homepage, můžete si tak vytvořit layout jaký budete potřebovat, několik variací layoutů a sloupců, podpora pluginu Elementor, 9 speciálních widgetů, možnosti přizpůsobení šablony a další.

Cena: $39 | Detaily šablony | Živé DEMO

Oxium

Oxium je hudební wordpress šablona pro hudební skupiny, muzikanty, organizátory, noční kluby nebo pro kohokoliv jiného v hudebním průmyslu. Tato prémiová šablona od CSSIgniteru má unikátní a jednoduchý design, který vám umožní propagovat vaši hudbu a zvýraznit datumy turné, foto galerie, hudební klipy a různé novinky. Mezi klíčové funkce Oxiomu patří například: drag&drop domovská stránka, podpora pluginu AudioIgniter (se kterým si lehce vytvoříte například playlisty), vizuální editor, podpora widgetů, typy příspěvků (pro tvůrce, události, videa, galerie) a další.

Cena: $39 | Detaily šablony | Živé DEMO

Kid Quest

Kid Quest je wordpress šablona designovaná pro školky, domy dětí a mládeže, dětská hřiště a další stránky zabývající se dětmi. Tato prémiová šablona od ThemeFuse disponuje zábavným a přívětivým   designem. Mezi hlavní funkce této šablony patří například: předdefinované šablony, vizuální editor, možnosti barevného schématu, Google fonty a plno dalších možností pro přizpůsobení.

Cena: $45 | Detaily šablony | Živé DEMO

Architekt

Architekt je moderní a stylová firemní/korporátní wordpress šablona, které je perfektní pro architekty, designéry, designové konzultanty, stránky o projektech nebo pro cokoliv jiného. Tato prémiová šablona od ThemeFuse má moderní a korporátní nádech se špetkou rafinovanosti a stylu. Šablona Architekt je lehce použitelné a snadno přizpůsobitelná s několika možnostmi sliderů, vizuálním editorem, předpřipravenými šablonami pro jednotlivé stránky, Google fonty a další.

Cena: $45 | Detaily šablony | Živé DEMO

Float

Float je flexibilní víceúčelová šablona, která vám umožní vytvářet ohromující efekty paralaxy. Tato překrásná prémiová šablona od Themify vám nabídne detailní design, se kterým můžete využít efekty paralaxy a vytvořit si jakoukoliv stránku budete potřebovat. Float přichází s několika před designovanými demy pro různé typy stránek nebo si můžete vytvořit s lehkostí vytvořit layouty vlastní pomocí drag & drop page builderu – a to bez znalostí kódování.  Některé z dalších funkcí, které Float nabízí jsou například: široké možnosti layoutu a hlavičky, portfolio, paralax blogový layout, propojení se sociálními sítěmi, WooCommerce a plno dalších.

Cena: $49 | Detaily šablony | Živé DEMO

School

School je wordpress šablona od Pixelemi, která je určena hlavně pro vzdělávací účely. Tato šablona byla designována specificky pro univerzity, vysoké školy, vzdělávací instituty, základní školy, střední školy, školky a další vzdělávací weby. School vám nabídne spoustu zajímavých a užitečných funkcí, které vám pomohou prezentovat různé školní akce, informace, aktuality, fotky a další. Tato šablona obsahuje velké množství různých nastavení pro přizpůsobení layoutu, barev, fontů, sliderů, Google map a další. Šablona School také dodržuje WCAG, to znamená, že vaši stránku budou s lehkostí využívat i lidé s handicapem.

Cena: $34 | Detaily šablony | Živé DEMO

Peak

Peak je šablona od LayerWP, která je určena pro tvorbu portfolií. Tato prémiová šablona má výrazný a flexibilní design, který byl speciálně tvořen pro designéry, fotografy a další talentované lidi, kteří mají zájem o zvýraznění jejich tvorby. Mezi klíčové funkce této šablony patří: layouty pro více stránek, widget „Projekty“, nekonečná paleta barev a množství přednastavených layoutů, podpora WooCommerce, Google fonty, responsivní slider, customizer, možnost překladu a další.

Cena: $29 | Detaily šablony | Živé DEMO

- reklama -
Disclosure: Některé odkazy na těchto stránkách mohou být tzv. affiliate odkazy. To znamená, že když na ně kliknete a následně si na cílové stránce něco koupíte, tak dostanu affiliate provizi.

Napsat komentář

Jméno můžete zadávat ve tvaru MojeJmeno@Klíčová slova. Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přidat odkaz na článek z mého blogu