Castello – Hotelová WordPress šablona s nádechem luxusu

Studio Hermes Themes se specializuje výhradně na tvorbu šablon pro hotely a další ubytovací zařízení a jejich tvorba patří k tomu nejdražšímu, co na tomto blogu prezentuji. A ani dnešní šablona s názvem Castello nebude v tomto nijak vybočovat z řady.

Castello je určena zaměřením určena hlavně pro privátní vily a lepší hotely, neboť se formou zpracování snaží přiblížit designu luxusních hotelových řetězců. Celá prezentace je pojata velmi jednoduše a web neobsahuje žádné zbytečné prvky, které by působily rušivě nebo odpotávaly čtenářovu pozornost.

Na hlavní stránce najdete jen navigaci (která se dá skrýt) a velký celoplošný slider s fullscreen obrázky Vašeho hotelu. Už mnohokrát jsem tu u recenzí hotelových šablon psal, že v tomto oboru jsou nejdůležitější kvalitní fotografie. U luxusního ubytování to platí dvojnásob. Proto toto pojetí rozhodně není na škodu.

Hotelová šablona Castello

Je jen škoda, že u takto „drahé šablony“ (drahá je opravdu jen relativně, nechat si udělat podobný design na míru, zaplatíte 5x-10x více) se autoři nevěnovali dostatečně dotažení detailů. Minimálně ve Firefoxu totiž obrázky při prohlížení „poskakují“ vždy o jeden pixel nahoru a dolů. Já vím, je to drobnost, necvičené oko běžného uživatele si toho nejspíš nevšimne. Ale zbytečně to kazí celkový dojem z odvedené práce.

Podstránky jsou řešené velice úspornou formou, jen do poloviny obrazovky, aby stále byly vidět obrázky v pozadí. Web proto není vhodný pro ukecané prezentace, naopak je super ve chvíli, kdy těch textů nemáte tolik – díky tomu, jak je šablona řešená, to i tak bude působit přirozeně a nebudete budit dojem, že nemáte co říci.

Podstránka šablony

Cena

Šablona stojí $199 – v této ceně máte i zdrojové soubory ke grafice ve formátu PSD a roční aktualizace a zákaznickou podporu.

Stáhnout šablonu

- reklama -
Disclosure: Některé odkazy na těchto stránkách mohou být tzv. affiliate odkazy. To znamená, že když na ně kliknete a následně si na cílové stránce něco koupíte, tak dostanu affiliate provizi.

2 komentáře u „Castello – Hotelová WordPress šablona s nádechem luxusu

    1. Inwebstor Autor příspěvku

      Určitě – tohle studio patří k těm nejdražším, ale mají svůj specifický styl, který se někomu může líbit.

Napsat komentář

Jméno můžete zadávat ve tvaru MojeJmeno@Klíčová slova. Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přidat odkaz na článek z mého blogu