WP ADCENTER – WordPress plugin pro snadnou správu reklamních pozic

WP AdCenter je mocný wordpressový plugin pro správu reklamních pozic, díky němuž budete mít pod kontrolou každičký aspekt bannerové propagace na vašem webu. Díky pluginu můžete inzertní plochy prodávat buď přímo, nebo na reklamní pozice umístit affiliate bannery, Google Adsense, Chitiku, AdExpert nebo další reklamní sítě.

WP Adcenter - wordpress plugin pro správu reklam

WP AdCenter vás nechá vytvořit libovolné množství reklamních ploch pro bannery jakýchkoli velikostí. Reklamu můžete snadno vložit na jakékoli místo v kódu pomocí krátkého kódu, který vám systém automaticky vygeneruje – ten je možné umístit i do widgetů nebo upravit přímo zdrojové kódy vaší šablony. Plugin má vlastní statistické centrum, kde si můžete prohlédnout a stáhnout statistiky a grafy pro každou reklamní kampaň. Obsahuje rovněž možnost přímo propagovat vaši reklamní plochu a přijímat platby od vašich potenciálních inzerentů.

Funkce pluginu

  • Neomezené množství a velikosti bannerů – vytvořte si tolik reklamních ploch, kolik jen potřebujete. V jedné ploše může rotovat i více bannerů. Podporuje všechny standardní bannerové formáty, umožňuje vám ale definovat si i vlastní velikosti.
  • Neomezené množství kampaní – vytvořte si libovolný počet kampaní a otestujte je proti sobě, abyste vybrali tu nejúspěšnější. Pro každou kampaň je možné nastavit datum začátku i konce.
  • Snadné umístění reklamních ploch – 3 metody, jak vložit reklamní plochu na potřebné místo: pomocí shortcodes (Co jsou to shortcodes?), widgetu nebo přímo v kódu šablonu.
  • Snadné vložení reklamy – bannery nahrajte jedním kliknutím ze svého PC, nebo jen vložte jeho online odkaz. Snadno také integrujete kódy od reklamních systémů (adsense, chitika atd.)
  • Detailní statistiky – bez pořádné analytiky si nedokážu dnes úspěšnou reklamní kampaň ani představit. Analytické nástroje měří počet impresí i prokliků a zobrazují vše v přehledných tabulkách a grafech. Vaši inzerenti mohou k datům ze své kampaně přistupovat přes vlastní účet.
  • Online registrace inzerentů – můžete umožnit svým inzerentům registrovat se a rovnou zaplatit za váš reklamní prostor. Sami si zvolte, jestli jim budete účtovat podle impresí nebo podle času.
  • Integrované platby – inzerenti mohou zaplatit pomocí Paypal IPN, vám na email přijde oznámení, v němž si můžete vybrat, jestli objednávku (a s ní související platbu) přijmete nebo odmítnete
  • Inzerenti mohou vidět vlastní statistiky

Cena

Single licence: $49, Multi licence: $79, Developer licence $129

Pro další informace o pluginu hledejte přímo na hlavní stránce WP AdCenter

- reklama -
Disclosure: Některé odkazy na těchto stránkách mohou být tzv. affiliate odkazy. To znamená, že když na ně kliknete a následně si na cílové stránce něco koupíte, tak dostanu affiliate provizi.

Napsat komentář

Jméno můžete zadávat ve tvaru MojeJmeno@Klíčová slova. Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přidat odkaz na článek z mého blogu