THE MUSE: Kreativní šablona pro osobní blog

Na dnešní recenzi jsem si připravil velmi osobitou chuťovku od studia ThemeFuse. Má jméno jako jedna populární hudební skupina – THE MUSE – a jedná se o čistou minimalistickou šablonu pro všechny, kteří věří známé poučce, že „obsah je král“. Autoři si na malém prostoru vyhráli s detaily, šablona je hodně barevná a živá. Ideálně se hodí pro osobní blog, který nechce zapadnout v davu.

Hlavní stránka má dynamický layout s jedním až třemi sloupci, v závislosti na šířce monitoru, na němž si web prohlížíte. Celé téma je plně responzivní, takže všechny prvky se velikostně i polohou přizpůsobují vašemu rozlišení. Z webu tak budou mít 100% prožitek nejen návštěvníci tradičních zařízení (jako notebooků a stolních počítačů), ale i tabletů a mobilů.

The Muse oplývá spoustou funkcí, které vám mohou ve vašem blogování býti nápomocny. Obsahuje na výběr několik různých předpřipravených formátů stránek (jako například ceník, služby a reference), využitelná je tedy i jako prezentace služeb pro freelancery.

Šablona vám umožní publikovat příspěvky všemožných formátů – nejen text, ale i celé obrázkové galerie, video atd. Běží na Fuse frameworku, díky kterému najdete v administraci panel pro nastavení všemožných detailů, abyste si web mohli náležitě přizpůsobit tak, jak potřebujete.

Jen jedinou věc nechápu – proč po mě při prohlížení živého náhledu šablony chtějí, abych si nainstaloval Apple Quicktime modul… Kdybych šablonu nasazoval na svůj web, určitě si zjistím, který prvek to dělá a nejspíš bych jej bez milosti odstranil.

Jinak se mi ale šablona moc líbí a nebál bych se jí použít pro svůj osobní blog.

The Muse - kreativní šablona pro osobní blog

Funkce

  • Inspirativní grafika – minimalistický design,který ale rozhodně nezapadne mezi ostatními
  • Responzivní design
  • Předpřipravené formáty stránek: ceník, služby, o mně, kontakty, reference (s několika možnostmi zobrazení – buď jako seznam nebo v tabulce s obrázky)
  • ThemeFuse Framework – framework, který rozšiřuje šablonu o spoustu funkcí a nastavení
  • Shortcodes
  • Automatická tvorba náhledů
  • Kompatibilní se všemi moderními prohlížeči
  • Lightbox pro prohlížení obrázků a videí
  • Uživatelské widgety

Cena

Standardní balíček: $49
Vývojářský balíček: $79

Živé DEMO | Stáhnout

- reklama -
Disclosure: Některé odkazy na těchto stránkách mohou být tzv. affiliate odkazy. To znamená, že když na ně kliknete a následně si na cílové stránce něco koupíte, tak dostanu affiliate provizi.

Napsat komentář

Jméno můžete zadávat ve tvaru MojeJmeno@Klíčová slova. Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přidat odkaz na článek z mého blogu