Tesla Themes – Nové studio prémiových wordpress šablon

Asi před měsícem mi sem na blog psali Marcel Sobieski (COO) a Igor Pisov (Marketing Manager) o nově vzniklém členském klubu, který se živí tvorbou a prodejem profesionálních wordpressových šablon. Jmenuje se Tesla Themes a vznikl v dubnu 2013.

Sami sebe na webu charakterizují těmito třemi slogany:

  • čistý design
  • spousta funkcí
  • skvělá podpora

Protože s jejich šablonami v reálném nasazení nemám (aspoň prozatím) žádné zkušenosti, nemohu potvrdit, nakolik je poslední bod pravdivý a nakolik jsou to jen nabubřelé marketingové slogany.

Z jejich dosavadní tvorby ale mohu říct, že se mi líbí. Design je kvalitní, dotažený do detailů a hlavně se neopakuje (už jsem tu měl studia, kde byly všechny šablony na jedno brdo)

Ukázka tvorby od Tesla Themes

Aktuálně mají v nabídce 9 šablon a každá vypadá velmi zdařile – některé jsou velmi originální a specifické (jako například šablona MyCountdown pro typickou prezentaci „pracujeme na tom“), většina je ale poměrně univerzálně využitelná – univerzálnost ale neznamená, že by šablony postrádaly zajímavé nápady (třeba šablona Cool Stuff se zajímavou adaptací timeline)

MyCountdown od Tesla Themes

Cool Stuff od Tesla Themes

Cenová politika je velice příznivá. Šablonu můžete zakoupit za jednorázový poplatek $25. Případně můžete za $35 ročně získat členství a přístup ke všem šablonám. Igor Pisov mi psal o jejich interním závazku vydat 1-2 nové šablony měsíčně tématicky zaměřené dle aktuální poptávky.

Do 20. července 2013 navíc můžete pomocí kupónu TTPROMO20 získat 20% slevu z těchto cen.

V jinak poměrně zajímavém rozhovoru se jeden ze zástupců Tesla Themes nechal slyšet, že uvedené ceny jsou pouze zaváděcí a že budou posléze zvednuty.

K tomuto jsem poměrně skeptický, neboť z byznys reality vím moc dobře, jak obtížně se jde s cenou nahoru – každá cenová úroveň má totiž jinou cílovou skupinu a pokud vám vše perfektně funguje na hladině X, pak při zdvojnásobení cen se může situace zcela obrátit.

Každopádně Tesla Themes jsou velmi zajímavou novinkou na trhu a pokud to sami nevzdají a vydrží jim píle a úsilí, věřím, že se mohou rozrůst a být zajímavou alternativou k ostatním studiům.Všichni, kdo uvažují o vstupu do tohoto byznysu, by si z nich mohli vzít příklad – narozdíl od jiných expertů, které jsme tu již měli, na mě totiž působí velmi profesionálně.

- reklama -
Disclosure: Některé odkazy na těchto stránkách mohou být tzv. affiliate odkazy. To znamená, že když na ně kliknete a následně si na cílové stránce něco koupíte, tak dostanu affiliate provizi.

1 komentář u „Tesla Themes – Nové studio prémiových wordpress šablon

  1. Pingback: Display – trendy šablona, která ovšem není responzivní (navzdory tomu, že tvrdí opak) – Prémiové šablony pro Wordpress

Napsat komentář

Jméno můžete zadávat ve tvaru MojeJmeno@Klíčová slova. Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přidat odkaz na článek z mého blogu