Technico – profesionální šablona pro stavební a konstrukční společnosti

Technico je podnikatelská WordPress šablona vyvinutá s důrazem na stavební a konstrukční společnosti, ale ve své podstatě je ideální pro jakoukoliv firemní stránku. Tato prémiová šablona od studia CSSIgniter se vyznačuje moderním a profesionálním designem, který Vám svým snadným ovládáním umožní efektivně představit a vyzdvihnout Vaše projekty, služby i členy týmů.

Některé z klíčových funkcí šablony zahrnují: 5 vlastních druhů příspěvků (pro poskytované služby, projekty, pro tým, kutilské DIY projekty a časté dotazy), podpora pro WordPress customizer pro snadnou personalizaci, drag & drop domovská stránka, spousta šikovných widgetů, neomezená schémata barev a mnohé další.

Cena: $49 | Detaily šablony | Živé DEMO

- reklama -
Disclosure: Některé odkazy na těchto stránkách mohou být tzv. affiliate odkazy. To znamená, že když na ně kliknete a následně si na cílové stránce něco koupíte, tak dostanu affiliate provizi.

Napsat komentář

Jméno můžete zadávat ve tvaru MojeJmeno@Klíčová slova. Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přidat odkaz na článek z mého blogu