Struct – moderní byznysová šablona pro Vaši firmu

Struct je skutečně stylová, moderní a profesionální byznysová/firemní šablona pro WordPress, vytvořená speciálně pro potřeby start-upů, společností vyvíjejících software nebo mobilní aplikace, a společností nabízejících softwarové služby. Tato prémiová šablona od CssIgniter má čistý, kreativní design responzivní i při prohlížení z telefonu, a spoustu skvělých funkcí.

Struct - wordpress šablona pro firemní prezentace od CSSIgniter

Mezi tyto klíčové funkce a výhody šablony Struct patří například widgetová šablona úvodní stránky na principu drag and drop (díky které můžete úvodní stránku naprosto přizpůsobit svým představám), 13 efektních personalizovaných widgetů (mj. kontaktní mapy, vytváření rozvrhu, sociální sítě, užitečný widget pro vytváření seznamu položek konkrétních formátů příspěvků a další, což přináší velkou flexibilitu při vytváření unikátního uspořádání stránky), kompatibilita s WordPress Customizer (se spoustou možností, jako například úpravy loga, menu, obsahu a postranních sloupců, barevné kontrolky, personalizace vzhledu příspěvků, úpravy zápatí a další), nekonečná schémata barev, optimalizace pro SEO a rychlost, možnosti překladu a další.

Cena: $49 | Detaily šablony | Živé DEMO

- reklama -
Disclosure: Některé odkazy na těchto stránkách mohou být tzv. affiliate odkazy. To znamená, že když na ně kliknete a následně si na cílové stránce něco koupíte, tak dostanu affiliate provizi.

Napsat komentář

Jméno můžete zadávat ve tvaru MojeJmeno@Klíčová slova. Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přidat odkaz na článek z mého blogu