Solopreneur – šablona přímo stvořená pro blogery

Solopreneur je mobilně responzivní WordPress šablona vybudovaná pro profesionální blogery a marketingové obchodníky. Tato prémiová šablona od Fancy Themes má uhlazený a profesionální vzhled, který je odlehčený a optimalizovaný pro vyhledávače. Příjemné využití prázdných znaků a typografie zajistí, že připoutá pozornost a zprostředkuje skvělý zážitek pro návštěvníky a čtenáře Vašich stránek.

Její součástí jsou dvě možné šablony cílové stránky, která Vám umožní přitažlivě představit a prosadit Vaše projekty, produkty a služby. Další klíčové funkce zahrnují: velké náhledové obrázky příspěvků, dvou-sloupečkové zápatí, podpora pro aktivní WordPress customizer, kompatibilita s pluginem Optin Forms, call to action plugin v zápatí, postranní sloupec fungující jako widget, optimalizace pro SEO a rychlost, podpora snadné lokalizace a další.

Cena: $59 | Detaily šablony | Živé DEMO

- reklama -
Disclosure: Některé odkazy na těchto stránkách mohou být tzv. affiliate odkazy. To znamená, že když na ně kliknete a následně si na cílové stránce něco koupíte, tak dostanu affiliate provizi.

Napsat komentář

Jméno můžete zadávat ve tvaru MojeJmeno@Klíčová slova. Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přidat odkaz na článek z mého blogu