Reel Story – stylová šablona pro portfolia

Reel Story je WordPress šablona pro tvorbu video portfolií, která Vám umožní poutavě a stylově vystavit Vaše videa a filmy. Tato prémiová šablona od týmu ThemeFuse je ideální pro filmové producenty, režiséry, vlogery, filmová studia a ostatní tvůrce obsahu, kteří hledají profesionální online prostor pro představení a vyzdvižení své filmové tvorby a informací o svých společnostech.

Některé z klíčových funkcí a výsad této šablony jsou: responzivní design s podporou retina displejů, přizpůsobitelná domovská stránka s video záhlavím, modul video portfolia – 3 -sloupcová mřížka s filtrem pro kategorie, několik vestavěných layout variant a vizuální drag & drop editor, integrovaná podpora Google fontů, prostá volba barev pomocí vybírátka, výkonné administrátorské rozhraní poskytující všestrannou kontrolu a možnosti uzpůsobení, podpora okamžitého překladu textu a další.

Cena: $49 | Detaily šablony | Živé DEMO

- reklama -
Disclosure: Některé odkazy na těchto stránkách mohou být tzv. affiliate odkazy. To znamená, že když na ně kliknete a následně si na cílové stránce něco koupíte, tak dostanu affiliate provizi.

Napsat komentář

Jméno můžete zadávat ve tvaru MojeJmeno@Klíčová slova. Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přidat odkaz na článek z mého blogu