Peak – flexibilní šablona vhodná pro každého

Peak je víceúčelová WordPress šablona s moderním mřížkovým designem. Tato flexibilní prémiová šablona od Themify je ideální pro jakýkoliv typ stránky – blogy, portfolia, online magazíny, e-shopy a další.

Šablona Peak je tvořená neskutečně flexibilním a robustním Themify backendem, který poskytuje všechny možnosti přizpůsobení, které byste mohli potřebovat. Některé z klíčových funkcí šablony Peak jsou: responzivní design, drag&drop page builder pro tvorbu vlastních rozvržení stránek, možnost tvoření vlastního rozvržení pro příspěvky, 2 různá masonry rozvržení kolonek, typ příspěvků pro portfolia, mega menu, slide out widgety, unikátní banner pro nadpisy stránek, příspěvků nebo kategorií. Podpora WooCommerce, Google fonty a spoustu dalšího.

Cena: $49 | Detaily šablony | Živé DEMO

- reklama -
Disclosure: Některé odkazy na těchto stránkách mohou být tzv. affiliate odkazy. To znamená, že když na ně kliknete a následně si na cílové stránce něco koupíte, tak dostanu affiliate provizi.

Napsat komentář

Jméno můžete zadávat ve tvaru MojeJmeno@Klíčová slova. Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přidat odkaz na článek z mého blogu