Paperback – stylová a víceúčelová šablona pro magazíny

Paperback je dobře vypadající, víceúčelová WordPress šablona pro magazíny od Array Themes. Tato prémiová šablona má čistý, stylový a moderní design, který je ideální pro stránky o magazínech nebo různé blogy. Paperback můžete použít pro tvorbu blogů o technologiích, blogy o jídle, stránky pro cestovatele, recenzní stránky, stránky pro fotografy, stránky o módě, životním style nebo stránky o čemkoliv jiném.

Paperback přichází se velkým množstvím užitečných funkcí, možností přizpůsobení a s prémiovou typografií, které vám dávají moc tvořit unikátní a nádherné stránky.

Paperback také obsahuje několik možností rozvržení domovské stránky. Můžete použít jedno, dvou nebo tří sloupcové rozvržení pro blogy. Domovská stránka také obsahuje unikátní a interaktivní příspěvkový kolotoč, který zvýrazní ty největší novinky na vaší stránce. Jako další můžete použít třeba kategorizované mega menu, které vám zobrazí nejnovější příspěvky z vámi vybrané kategorie. Paperback také obsahuje pokročilou funkci vyhledávání a hlavičku s příspěvky.

Některé z dalších funkcí, které Paperback přináší jsou: typografie od Typekit, možnost nekonečného scrollování, podpora Theme Customizeru (pro jednoduchou změnu nadpisu, barvy nebo pro upload loga a další), multimédia styling (pro fotky, galerie, video a audio nahrávky atd.), dashboard pro nováčky a mnoho dalšího.

 

Samozřejmě má šablona plně responzivní design, který podporuje všechna mobilní zařízení. Vaše stránka tak bude vypadat úžasně na jakémkoliv zařízení, od počítačů až po chytré telefony.

Klíčové funkce

 • Responzivní design – přizpůsobí se jakémukoliv zařízení a jakékoliv velikosti obrazovky
 • Multimediální obsah – obsahuje styly pro multimédia (fotky, galerie, video, audio a další), můžete tak rychle a jednoduše vytvořit nádhernou stránku
 • Několik šablon pro domovskou stránku – jedno, dvou nebo tří sloupcový layout
 • Interaktivní kolotoč příspěvků – zahrnuje také hlavičku příspěvku
 • Možnosti rozvržení – můžete si zvolit z jedno, dvou nebo tří sloupcového rozvržení pro vaše příspěvky
 • Podpora nekonečného scrollování – umožňuje vašim návštěvníkům si nekonečně prohlížet více a více obsahu, bez toho, aby opustili stránku
 • Prémiová typografie – zahrnuje Europa a Proxima Nova fonty od Typekitu, tyto fonty jsou uhlazené a sofistikované, speciálně tvořené pro noviny, magazíny a další digitální média
 • Možnosti přizpůsobení – pomocí WordPress Customizeru můžete s lehkostí měnit barvy, nadpisy, uploadovat loga a další
 • Několik předpřipravených barevných schémat – plus možnost tvoření barevných schémat
 • Úhledné prezentování obsahu – pomocí kategorizovaného mega menu a dalších elegantních možností, jak prezentovat různé novinky
 • Integrace sociálních sítí – možnost propojení stránky s vašim profily na různých sociálních sítích
 • Dashboard pro začátečníky – velmi pomocný dashboard, který vám pomůže vyřešit nějaké obecnější problémy, nebo vám poradí jaké pluginy byste měli nainstalovat
 • Podpora Jetpacku
 • Platný HTML5 kód
 • Kontaktní formulář

Cena

Za šablonu Paperback zaplatíte $69, tato cena také zahrnuje jeden rok technické podpory a aktualizací. Array Themes také nabízejí Theme Pass za cenu $199, který vám dá přístup k celé kolekci prémiových šablon od Array Themes.

Shrnutí

Paperback je excelentní víceúčelová šablona, které přichází se stylovým a moderním designem, nádhernou typografií, uhlazenými možnostmi prezentování obsahu, podpora multimédií a možnosti stylistiky a rozvržení. S Paperbackem si můžete s lehkostí vytvořit profesionálně vypadající stránku, kterou budou vaši návštěvníci přímo milovat.

Jelikož je to šablona od Array Themes můžete si být jistí, že tato šablona je dobře designovaná a kódovaná. Paperback výborně balancuje poměr funkčnosti a jednoduchosti.

Paperback je šablona nejvyšší kvality a my jí vřele doporučujeme.

Cena: $49 | Detaily šablony | Živé DEMO

- reklama -
Disclosure: Některé odkazy na těchto stránkách mohou být tzv. affiliate odkazy. To znamená, že když na ně kliknete a následně si na cílové stránce něco koupíte, tak dostanu affiliate provizi.

Napsat komentář

Jméno můžete zadávat ve tvaru MojeJmeno@Klíčová slova. Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přidat odkaz na článek z mého blogu