Kde koupit WordPress šablony?

Zde najdete seznam specializovaných grafických studií a dalších míst, kde se dají koupit prémiové šablony pro WordPress – na seznamu stále pracuji a budu jej postupně rozšiřovat (jak co do počtu míst, tak do množství informací o jednotlivých autorech)

Elegant Themes
Toto je bezesporu moje nejoblíbenější studio a také jedno z nejúspěšnějších. Je to určitě dáno vysokou kvalitou jejich tvorby a také velmi příznivou cenou – tolik, kolik jinde zaplatíte za jednu šablonu, stojí zde roční členství!

Elegant Themes nabízí tři úrovně: Základní ($39 ročně), Vývojářskou ($89 ročně; obsahuje navíc i PSD) a Doživotní přístup ($249).

V tomto studiu sám využívám předplatné a mám snad všechny šablony z jejich tvorby jsem přeložil do češtiny (aktuálně jich je 82). Nevýhodou je, že kvůli velké popularitě můžete na vámi vybranou šablonu narazit na mnoha dalších místech po internetu – jejich tvorba je zvlášť v některých nikách trochu „profláklá“. Problém se netýká ani tak Česka jako spíše zahraničních projektů.

Themify

Všechny šablony z nabídky můžete získat formou členství za $79. Studio aktuálně nabízí kolem 50 velmi kvalitní responzivních šablon pro WordPress.

ThemeForest

Obrovské tržiště wordpressových i HTML šablon. Patří do velké rodiny obchodů ENVATO, kde najdete jakékoliv digitální zboží od grafiky, fotografií, zvuků, videí až po celé hotové pluginy, kódy a šablony. Sám jsem na tomto tržišti nakoupil pro své klienty jen za minulý rok několik desítek digitálních produktů

Creative Market

Další tržitště, mnohem novější – nenabízí tolik produktů jako ThemeForest, ale najdete na něm mnoho unikátní a hlavně nových a moderních šablon. Dále jsou v nabídce fonty, grafika, loga, add-ony a 3D grafika.

WPZOOM
Profesionální tvorba a decentní design. Pokud hledáte grafickou klasiku, která bude fungovat, pak je WPZOOM rozumná volba. Relativně je toto studio trochu dražší (ve srovnání s celkovými náklady na vývoj webu je ale ten rozdíl zanedbatelný) V nabídce má něco 36 šablon. Je možné kupovat jednotlivé šablony za cenu $69 nebo kompeletní balíček všech za $199.

Další místa, kde se prodávají prémiové šablony

Na této části průběžně pracuji, aktuálně tedy jen seznam (pořadí nemá žádný význam):

- reklama -

2 komentáře u „Kde koupit WordPress šablony?

Napsat komentář

Jméno můžete zadávat ve tvaru MojeJmeno@Klíčová slova. Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přidat odkaz na článek z mého blogu