FAQ: Ikonky na homepage u šablony MINIMAL

Dobry den, muzete mi prosim poradit u tematu MINIMAL, jak dostanu iconky (srdce, hodiny, kabela) k nadpisu u 3 clanku pod Sliderem?

Předpokládám, že máte na mysli ikonky, které jsou zobrazeny na živém demu šablony MINIMAL na hlavní stránce:

MINIMAL ikonky

V tomto ohledu Vás musím bohužel zklamat. Použité šablony (srdce, hodiny a aktovka) nejsou bohužel součástí dodávané šablony. Je tedy třeba, abyste si vhodný obrázek (ne větší než 36 x 36 pixelů) nalezl a nahrál sám.

Kde najít ikonky zdarma na Váš web?

Osobně používám pro hledání ikonek tyto dva servery: findicons.com a iconfinder.com

U každé nalezené ikonky vidíte i licenci, pod jakou je možno ji použít. Další nápady a sady ikonek naleznete v těchto článcích:

Mám ikonky – jak je vložit k nadpisům na hlavní stránce?

Ty krátké úryvky pod Sliderem jsou tvořeny pomocí Stránek (Pages). V administraci šablony musíte nastavit, že danou Stránku chcete zobrazit na homepage.

Ikonku pak k této stránce přidáte takto: Upravit stránku -> Uživatelská pole.

Klikněte na „Vytvořit nové uživatelské pole“ a pojmenujte jej „Icon“ (je třeba dodržovat velikosti písmen). Do políčka Hodnota pak vložte cestu k ikonce. Pro minimalizaci chyb doporučuji zadat absolutní cestu, včetně http://, jako na tomto obrázku:

Jak nastavit ikonku ke stránce

- reklama -
Disclosure: Některé odkazy na těchto stránkách mohou být tzv. affiliate odkazy. To znamená, že když na ně kliknete a následně si na cílové stránce něco koupíte, tak dostanu affiliate provizi.

Napsat komentář

Jméno můžete zadávat ve tvaru MojeJmeno@Klíčová slova. Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přidat odkaz na článek z mého blogu