FABRIC8TED – holčičí šablona v pastelových barvách

Fabric8ted je holčičí wordpressová šablona pro osobní blog. Vytvořil ji Studiopress jako odvozené téma (child theme) od jejich populárního Genesis Frameworku. Šablona je ideální pro ženské blogy o čemkoli, co si usmyslíte – od muffinů po malování vodovými barvami.

Měkká barevná paleta působí vizuálně velmi příjemně  a je skvělým způsobem, jak se podělit o své koníčky a zájmy, ať už jsou jakékoli.

Šablona dává na výběr ze čtyřech elegantních barevných schémat (tmavě tyrkysová+broskvová, žlutá+nachová, růžová+modrá a zelená+broskvová). Krom standardních formátů stránek nabízí i tři další layouty a speciální landing page (stránka bez postranního sloupce)

Landing page (doslova přistávací stránka) je dobrý způsob, jak propagovat nějakou speciální akci, výrobek nebo pro sbírání emailových kontaktů, chcete-li si vybudovat základnu stálých čtenářek.

Šablona Fabric8ted (čte se „fabricated“, název je slovní hříčkou a znamená „ručně vyrobený“) je plně responzivní, zahrnuje několik skvělých widgetů a volitelně i několik call-to-action tlačítek na úvodní stránce.

Fabric8ted - šablona

Co je na šabloně Fabric8ted super

Výborně vypadají subtilní textury a designové drobnůstky, jako třeba vodovková textura v patičce stránky, i holčičí kurdlinkový font použitý pro nadpisy. Všechny tyto detaily společně dokreslují a podtrhují účel této šablony a jsou s ním ve 100% souladu. Navíc je šablona postavena nad Genesis Frameworkem, což je jeden z nejvymakanějších frameworků, který je na trhu k dispozici (a dává každé šabloně ohromnou spoustu nastavení i možností rozšíření a úprav).

Co by se dalo zlepšit

Šablona má i několik drobných nedodělků. Do výpisu příspěvků by se za perex více hodilo obligátní tři tečky … než jen text „read more“. Další drobnou designovou chybou jsou komentáře – vizuálně jsou velmi dobré, ale na pravě straně vypadají jakoby useknutě. Pravděpodobně to byl grafikův záměr, ale zrovna na tomto místě ta asymetrie působí dost rušivě.

Funkce šablony Fabric8ted

  • Plně responzivní
  • 4 barevná schémata
  • 3 layouty stránek (postranní panel vlevo nebo vpravo a stránka na plnou šířku)
  • Landing page
  • Uživatelská hlavička s intrem a integrací se sociálními sítěmi
  • Velké obrázky
  • Widgety do hlavičky i patičky
  • Komentáře ve vláknech

Cena: Šablona + Genesis Framework: $79.95

Živé DEMO | Koupit šablonu

- reklama -
Disclosure: Některé odkazy na těchto stránkách mohou být tzv. affiliate odkazy. To znamená, že když na ně kliknete a následně si na cílové stránce něco koupíte, tak dostanu affiliate provizi.

Napsat komentář

Jméno můžete zadávat ve tvaru MojeJmeno@Klíčová slova. Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přidat odkaz na článek z mého blogu