Elegant Themes zvedá ceny

Jedno z nejstarších studií s WordPress šablonami, Elegant Themes, zvedá ceny. Roční předplatné v základní verzi bylo zvýšeno ze 39 na 69 dolarů. Předplatné pro vývojáře (Developer – zahrnuje navíc přístup k PSD souborům) zůstává i nadále na 89 dolarech.

Dobrou zprávou pro stávající předplatitele je fakt, že jim se cena nijak nemění. Nová cena platí pouze pro nové zákazníky. Jak uvedla společnost na svém blogu, mají dokonce i několik tisíc předplatitelů, kteří stále platí původních 19.95 dolarů za rok ještě z doby úplných začátků celého projektu.

I když se jedná o 76% zdražení, v absolutních číslech to není až tak hrozné. Za 69 dolarů ročně získá předplatitel přístup ke všem 87 šablonám a možnost použít je na libovolném množství svých projektů.

- reklama -
Disclosure: Některé odkazy na těchto stránkách mohou být tzv. affiliate odkazy. To znamená, že když na ně kliknete a následně si na cílové stránce něco koupíte, tak dostanu affiliate provizi.

1 komentář u „Elegant Themes zvedá ceny

  1. Standa P.

    Já to kupoval za tu nižší cenu, ale koupil bych i za vyšší, ty šablonky fakt stojí za to. Skoro stovka opravdu povedených a propracovaných šablon – pro mě jednička na trhu za tu cenu!

Napsat komentář

Jméno můžete zadávat ve tvaru MojeJmeno@Klíčová slova. Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přidat odkaz na článek z mého blogu