Elegant Themes přichází s balíčkem pro doživotní přístup

Elegant Themes představil nový balíček pro přístup k jejich prémiovým šablonám označený jako „Lifetime access“ (doživotní přístup) Jedná se o jednorázový poplatek ve výši 249 dolarů, který vám dá přístup ke kompletní sbírce doteď publikovaných šablon, ke všem budoucím šablonám, kompletní přístup ke všem prémiovým pluginům, nekonečné aktualizace, nadstandardní technickou podporu a přístup ke zdrojovým grafickým podkladům ve Photoshopu.

Nový balíček od Elegant Themes - doživotní přístup za 249 dolarů

V březnu 2013, kdy píšeme tyto řádky, nabízí Elegant Themes 81 profesionálně zpracovaných wordpressových šablon a vydává stále nové s frekvencí 1-2 měsíčně. Firma je na trhu od roku 2008, má více než 170 000 zákazníků a patří asi k nejznámnějším značkám v tomto oboru.

Nová nabídka tak představuje velmi zajímavou hodnotu za peníze – návratnost takovéto investice je proti balíčku Developer něco přes 2,5 roku. Všem, kteří využívají prémiové šablony ve větším množství a plánují tak činit i do budoucna, se tak tento balíček téměř jistě vyplatí.

Pro méně náročné uživatele, kteří nevyužívají velkou spoustu různých šablon (ale potřebují jednu dvě do roka) má Elegant Themes levnější balíčky Personal (39 dolarů ročně) a Developer (89 dolarů ročně).

Pokud si koupíte některý z nich a zjistíte, že jste s kvalitou nabízených šablon spokojeni, můžete vždy upgradovat na doživotní balíček.

Kompletní sbírku šablon nabízených pod značkou Elegant Themes naleznete zde.

- reklama -
Disclosure: Některé odkazy na těchto stránkách mohou být tzv. affiliate odkazy. To znamená, že když na ně kliknete a následně si na cílové stránce něco koupíte, tak dostanu affiliate provizi.

Napsat komentář

Jméno můžete zadávat ve tvaru MojeJmeno@Klíčová slova. Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přidat odkaz na článek z mého blogu