Divi Builder – plugin pro drag&drop tvorbu webu ve WordPressu

Divi Builder je komplexní drag & drop page builder plugin pro WordPress, který funguje s jakoukoli WordPress šablonou.

Studio Elegant Themes napěchovalo impozantní funkčnost tohoto drag & drop page builderu, který byl původně jádrem jejich oblíbené Divi šablony, do samostatného pluginu, který lze použít s kteroukoli jinou WordPress šablonou.

S pluginem Divi Builder snadno vytvoříte unikátní a mobilně responzivní layout pro jakoukoli WordPress šablonu. Tento plugin Vám poskytne nekonečné možnosti rozvržení stránky, aniž byste potřebovali mít jakoukoli znalost kódování. Jeho součástí je dvacet sloupcových struktur, které lze hravě kombinovat všemožnými způsoby, přes 40 obsahových modulů a tisíce designových nastavení, které Vám umožní stvořit nespočet dechberoucích layoutů na Vašem webu.

Vývojem tohoto pluginu se stává více atraktivní i sama šablona Divi, jelikož bez tohoto pluginu, kdybyste v ní vytvořili webovou stránku, byli byste v této šabloně v podstatě “uvězněni”. Teď je však velmi snadno možné ponechaní a přenesení všech Vašich vlastních, již vytvořených, rozvržení stránek a příspěvků jednoduchou instalací Divi Builder pluginu do kterékoli Vámi preferované šablony.

Více než 40 různých obsahových modulů

Plugin Divi má přes 40 obsahových modulů. Tyto moduly jsou něco jako stavební kostky, které lze pomocí drag & drop ovládání kombinovat a uspořádat tolika různými způsoby, že hravě vytvoříte v podstatě jakýkoli typ webové stránky.

Pokročilá designová nastavení

Jednotlivé moduly mají svoje vlastní sety vysoce funkčních nastavení vzhledu a konfigurace, kterými lze přizpůsobit každičkou část designu modulu. Můžete volit speciální fonty i jejich tučnost, barvy, velikosti, výšky řádků a mnohé další.

Absolutní kontrola nad Velikostmi a řádkováním

Divi Builder Vám poskytne širokou paletu nástrojů, které Vám dají pevnou kontrolu nad řádkováním vevnitř i okolo jednotlivých prvků na Vaší stránce.

Nekonečné možnosti layoutu

Divi Builder Vám dává tu volnost vytvořit si v podstatě cokoli budete chtít – atraktivní cílové stránky, blogové příspěvky s poutavými příběhy, oslnivé projektové weby nebo portfolia, i standardní stránky, které jsou dobře a kvalitně strukturované.

Klíčové Funkce Pluginu Divi Builder

 • Funguje s jakoukoli WordPress šablonou
 • Nespočet možností rozvržení – 3 typy sekcí, 20 typů řádků a přes 40 obsahových modulů které mohou být kombinovány a upravovány k vytvoření v podstatě jakékoli webové stránky.
 • Rozšířená designová nastavení – každý Divi Builder modul má vlastní set funkcí ovládání designu, takže si můžete všechno nastavit a přizpůsobit podle sebe. Můžete si zvolit speciální fonty i jejich tučnost, barvy, velikosti, výšky řádků a mnohé další bez nutnosti kódovat, nebo s možností přidání vlastního CSS.
 • 30 Předpřipravených Layoutů – zahrnuje několik předem připravených rozvržení stránek, aby bylo počáteční zorientování v nastavení jednoduché a rychlé a Vy se mohli pustit do vlastních úprav.
 • Divi Builder knihovna – lze do ní uložit layouty, moduly nebo kolekce modulů na pozdější použití a tím mimo jiné i šetřit čas při tvorbě. Můžete v ní uchovávat neomezené množství vlastních komponentů i předem připravených layoutů. Také je možné importovat a exportovat z knihovny do jiných webů.
 • Globální elementy builderu – tato funkce umožňuje kategorizovat určité prvky vytvořené v builderu jako globální a zrcadlit je do vícero stránek (nebo i skrze celý website).
 • Divi Builder ovládání – intuitivní ovládání, díky kterému budete mít jak obsah, tak rozvržení a design každého Divi Builder layoutu zcela pod kontrolou.
 • Live Preview Systém – pohotově a jednoduše si ještě během tvorby prohlédnete, jak bude Vaše stránka vypadat v systému živého náhledu.
 • Úplná kontrola nad Layoutem, Řádkováním a Velikostmi – Divi Vám poskytne celou řadu nástrojů, kterými ovládáte řádkování vevnitř i okolo jednotlivých elementů na své stránce.
 • Projektové příspěvky na míru – poskytuje možnost tvořit takové příspěvky, jež lze pak slučovat v Divi Builder Portfolio Modulu. Tento typ příspěvků zobrazuje projektové kategorie, dovednosti a datum kdy byl projekt vyvěšen.
 • Krásné moduly a layouty pro tvorbu portfolií – poskytnou Vám možnost vystavit si náhledy Vašich projektů v kterémkoli sloupci, kdekoli v rozvržení stránky.
 • 100 % přeloženo do 32 jazyků
 • Plně podporovaný směr psaní zprava-doleva (RTL)
 • 100 % fluidita a mobilní responzivita – všechny komponenty jsou plně fluidní a mobilně responzivní, takže se Vaše layouty přizpůsobí nejen prohlížečům na různých zařízeních, ale i rozličným šířkám obsahu v té šabloně, kterou zrovna používáte.

Cena

Ke stažení Divi Builder pluginu, je třeba abyste se přihlásili k členskému balíčku Elegant Themes Developer nebo Lifetime Access, jejichž ceny začínají na pouhých $89.

Členství Vám otevře kompletní přístup k více jak 87 prémiovým WordPress šablonám, všem jejich prémiovým pluginům, technické podpoře a dalšímu.

Více o Divi Builder pluginu se dozvíte na stránkách Elegant Themes.

Cena: $89 | Detaily šablony | Živé DEMO

- reklama -
Disclosure: Některé odkazy na těchto stránkách mohou být tzv. affiliate odkazy. To znamená, že když na ně kliknete a následně si na cílové stránce něco koupíte, tak dostanu affiliate provizi.

2 komentáře u „Divi Builder – plugin pro drag&drop tvorbu webu ve WordPressu

Napsat komentář

Jméno můžete zadávat ve tvaru MojeJmeno@Klíčová slova. Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přidat odkaz na článek z mého blogu