Arbitrage – wordpress šablona vhodná pro ty, kteří chtějí na svých stránkách vydělávat

Arbitrage je flexibilní blogová online magazínová WordPress šablona designována pro arbitrážní a virální stránky, které mají za úkol maximalizovat počet návštěv a kliknutí na reklamy. Tato prémiová šablona od Lipode má jednoduchý, minimalistický a lehce přizpůsobitelný design, který se rychle načítá a je optimalizován pro SEO. Její jednoduchý design a použití obrázků zaručeně upoutá pozornostvašich návštěvníků.

Některé z klíčových funkcí, které Arbitrage obsahuje jsou: podpora Adsense, 630+ Google fontů, font Awesome, responzivní design optimalizovaný pro mobilní zařízení, podpora widgetů, nekonečná paleta barev, smart menu, možnost nekonečného scrollování, pokročilá možnost stránkování a tlačítko „další příspěvek“ pro generování více shlédnutí,  možnost zobrazení souvisejících článků a spustu dalšího.

Cena: $59 | Detaily šablony | Živé DEMO

- reklama -
Disclosure: Některé odkazy na těchto stránkách mohou být tzv. affiliate odkazy. To znamená, že když na ně kliknete a následně si na cílové stránce něco koupíte, tak dostanu affiliate provizi.

Napsat komentář

Jméno můžete zadávat ve tvaru MojeJmeno@Klíčová slova. Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přidat odkaz na článek z mého blogu