Agent Focused Pro – profesionální a dobře vypadající realitní šablona

Agent Focused Pro je realitní WordPress šablona koncipovaná jak pro odborníky na trhu nemovitostí, tak i jejich klienty. Tato prémiová šablona od StudioPress má osobitý a výrazný design který Vám umožní působivě představit Vaše pozemky a nemovitosti, vystavět si emailový seznam odběratelů, blogovat i budovat Vaši značku.

Klíčové funkce a výhody zahrnují: přizpůsobitelná domovská stránka (obsahující vyhledávání pozemků, doporučované položky a komunity, kontaktní informace a formuláře i mnohé další), snadné včlenění loga, úchvatně poutavé celostránkové pozadí na domovské stránce, podpora IDX integrace, možnosti vlastní úpravy barev, náhledové obrázky realit a stránek, spousta oblastí pro widgety, 3 různé layouty, mobilní responzivita, kód HTML5, možnosti překladů a navíc všechny skvělé prvky a schopnosti frameworku Genesis.

Cena: $99 | Detaily šablony | Živé DEMO

- reklama -
Disclosure: Některé odkazy na těchto stránkách mohou být tzv. affiliate odkazy. To znamená, že když na ně kliknete a následně si na cílové stránce něco koupíte, tak dostanu affiliate provizi.

Napsat komentář

Jméno můžete zadávat ve tvaru MojeJmeno@Klíčová slova. Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přidat odkaz na článek z mého blogu