50% sleva na všechny šablony od TEMPLATIC

Populární studio Templatic slaví tento víkend 5. výročí své existence. Pět let je v byznysu úctyhodná doba. Obzvlášť na internetu. Říká se, že v prvních pěti letech skončí svou existenci 90 % podnikatelských projektů. Templatic přežil – velmi úspěšně – a je tedy co oslavovat.

Templatic odstartoval v březnu 2008, tehdy ještě pod názvem PremiumThemes.net s 25 wordpressovými šablonami v nabídce. Dva roky poté provedl rebranding na dnešní název. Dnes nabízí 41 prémiových šablon různých témat a stylů a několik šablon zcela zdarma.

Aby oslavili své 5. narozeniny, nabízejí slevu 50 % na všechny své produkty.

Templatic slevový kupón

Pro aktivaci slevy použijte v košíku slevový kupón „NEXT5YEARS“. Kupón platí do 31. března 2013

Deset nejlepších zákazníků (někteří z nich za uplynulých 5 let utratili u Templaticu přes $1000) navíc dostane jako poděkování 50dolarový dárkový poukaz od Amazonu.

Na oficiálním blogu se dále můžete účastnit soutěže o šablonu zdarma dle vlastního výběru. Soutěž spočívá buď v tom, že doporučíte Templatic svým přátelům na Facebooku/Twitteru nebo že se podělíte o své zkušeností s kvalitou jejich šablon v komentářích na blogu.

Templatic nabízí klasický kombinovaný pricing: buďto si můžete koupit každou z nabízených šablon jednotlivě (cena je obvykle $65) nebo si zaplatit membership ($299 jednorázově + $9 měsíčně) a mít tak přístup ke všem šablonám z nabídky. Padesátiprocentní sleva tedy znamená potenciální úsporu v přepočtu až 3000 Kč – samozřejmě jen pro ty, kteří wordpress šablony potřebují ve velkém a membership se jim vyplatí.

- reklama -
Disclosure: Některé odkazy na těchto stránkách mohou být tzv. affiliate odkazy. To znamená, že když na ně kliknete a následně si na cílové stránce něco koupíte, tak dostanu affiliate provizi.

Napsat komentář

Jméno můžete zadávat ve tvaru MojeJmeno@Klíčová slova. Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přidat odkaz na článek z mého blogu