40 % sleva na všechny šablony od PremiumPress

Mám tu speciální slevový kupón na aplikační šablony od PremiumPress. Kupón Vám zajistí slevu 40 % a platí do konce dubna.

Pokud tvorbu studia PremiumPress neznáte, tak vězte, že se specializuje na aplikační šablony pro wordpress. To jsou šablony, které krom vzhledu obsahují i další naprogramované funkce, které rozšiřují základní redakční systém. Díky aplikační šabloně tak můžete obyčejný wordpress proměnit v katalog firem, seznamku, annonci apod.

Musím ale upozornit na jednu věc: šablony z tvorby PremiumPressu vynikají spíše rozsahem funkcí než designem, který je ve srovnání s běžnými šablonami dost hnusný. Ocení je zejména ti, kteří chtějí spustit nějaký specializovaný web (inzertní portál, videoserver, aukční server atd.) a chtějí to zvládnout za jedno odpoledne s rozpočtem do 2 000 Kč.

DirectoryPress – katalog firem

directorypress

Tato šablona promění obyčejný WordPress v pokročilý katalog firem se spoustou specializovaných funkcí. Sám jsem jej použil jako levnou variantu pro jednoho mého klienta, který chtěl vytvořit katalog firem ze svého oboru, ale neměl dost peněz na vývoj aplikace na míru.

Ideální pro adresáře, seznamy lokální firem nebo firem specializujících se na konkrétní obor, web s placenými firemními záznamy (ve stylu firmy.cz), affiliate adresáře apod.

Běžná cena: $79

Prohlédnout demo | Koupit šablonu

ComparissonPress – cenový srovnávač

comparisonpress

Vytvořte si vlastní cenový porovnávač zboží a vydělávejte na affiliate provizích. Šablona je SEO-friendly a umožní vám zacílit u jednotlivých produktů na long-tail klíčová slova. Produkty je možné vkládat manuálně nebo automaticky importovat z Ebay, Amazonu nebo přes CSV/XML feedy.

Běžná cena: $96

Prohlédnout demo | Koupit šablonu

Classifieds Theme – inzertní portál

classifieds-theme

Spusťte si během jednoho odpoledne vlastní Annonci. Tato šablona obsahuje po designové i funkční stránce všechno, co k tomu potřebujete: kategorie, vyhledávání, možnost přidávat inzeráty a upravovat je. Obsahuje i možnost zapnout placené funkce. Šablona je optimalizována pro výkon (statisíce inzerátů) a pro dobrou viditelnost ve vyhledávačích.

Běžná cena: $79

Prohlédnout demo | Koupit šablonu

CouponPress – web se slevovými kupóny

couponpress

Udělejte si z wordpressu specializovaný hub, kde návštěvníci najdou všechny možné slevové kupóny. Skvělé i pro affiliate marketéry (některé affiliate programy dovolují kvalitním partnerům generovat vlastní slevové kódy)

Běžná cena: $79

Prohlédnout demo | Koupit šablonu

AgencyPress – seznamka ve wordpressu snadno a rychle

agencypress

Nejen seznamku, ale jakýkoli online komunitní portál postavíte s šablonou AgencyPress. Umožňuje vytvářet různé balíčky členství (zdarma, placené, různé úrovně), a customizovat si vzhled uživatelských profilů a registračních formulářů podle toho, na jakou niku se chcete specialiovat.

Běžná cena: $79

Prohlédnout demo | Koupit šablonu

AuctionPress – aukční web

auctionpress

Přemění WordPress na aukční web s širokou paletou funkcí. Umožněte registrovaným uživatelům vkládat a upravovat vlastní aukce. Pokud potřebujete vytvořit web na aukční bázi (například klon Flippa.com pro prodej webů, domén … ale i čehokoli jiného), je AuctionPress skvělou volbou do začátku.

Běžná cena: $79

Prohlédnout demo | Koupit šablonu

RealtorPress – prodej a pronájem bytů, realitní kancelář

realtorpress

Plánujete spustit realitní web? RealtorPress vám umožní vytvořit si takové své malé sReality s nabídkou bytů k prodeji nebo pronájmu. Šablona by se dala použít i pro nabídku prázdninového bydlení nebo pro prodej bytů v developerském projektu.

Běžná cena: $79

Prohlédnout demo | Koupit šablonu

MoviePress – spusťte vlastní videoserver

videopress

Pomocí MoviePressu můžete dovolit svým uživatelům nahrávat videa, řadit je do kategorií nebo je importovat z jiných videoserverů (např. youtube). Můžete vytvořit krátké ukázky (trailery) a vytvořit několik úrovní registrace – např. některá videa mohou být plně přístupná všem, některá jen platícím členům.

Běžná cena: $79

Prohlédnout demo | Koupit šablonu

EmployeePress – zakázky pro freelancery

employeepress

Znáte servery jako Elance nebo Freelancer? Pokud potřebujete něco udělat (vytvořit, udělat grafický návrh, naprogramovat, …), zadáte na tyto servery poptávku a freelanceři z celého světa se předhánějí v lepších nabídkách, aby pro vás mohli pracovat.

Na stejném principu si pomocí EmployeePress můžete postavit vlastní web.

Běžná cena: $79

Prohlédnout demo | Koupit šablonu

ResumePress – tvorba životopisů online

resumepress

Pomocí šablony ResumePress umožníte svým návštěvníkům vytvořit si online své CV a sdílet ho se svými kolegy, partnery nebo potenciálními zaměstnavateli. V administračním rozhraní si můžete nastavit různé úrovně členství (placené zdarma) s různými zpřístupněnými funkcemi a možnost „topovat“ vložené životopisy.

Běžná cena: $96

Prohlédnout demo | Koupit šablonu

Slevový kupón do konce dubna

Při objednávce kterékoli šablony z webu www.premiumpress.com do 30.4.2013 zadejte slevový kupón HAPPYDAYS. Automaticky vám bude odečteno 40 % z běžné ceny šablony!

- reklama -
Disclosure: Některé odkazy na těchto stránkách mohou být tzv. affiliate odkazy. To znamená, že když na ně kliknete a následně si na cílové stránce něco koupíte, tak dostanu affiliate provizi.

Napsat komentář

Jméno můžete zadávat ve tvaru MojeJmeno@Klíčová slova. Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přidat odkaz na článek z mého blogu