32 nejlepších webových šablon pro architekty, designéry, návrháře a další kreativní profese

Toto je kolekce těch nejlepších wordpressových šablon designovaných pro architekty, architektonické společnosti, designové agentury a další podobné firmy. Tyto prémiové šablony jsou ideální pro vystavování vašich služeb, projektů a zveřejňování informací a novinek o vaší firmě a pro získání nových klientů.

Architekt

Architekt - wordpress šablona od ThemeFuse

Architekt je moderní a vkusná, podnikatelská / firemní wordpress šablona perfektní pro architekty, interiérové poradce, designéry, stránky pro vývoj projektů a cokoliv jiného. Tato prémiová šablona od ThemeFuse má moderní, korporátní nádech s třpytkou vkusu a rafinovanosti. Je ihned připravena k použití a plně přizpůsobitelná pomocí několika možností slideru, drag&drop page builderu, zakomponovaných stránkových rozvržení, integrovaných Google fontů a plno dalšího.

Živé demo | Koupit šablonu

Haus

Haus - wordpressová šablona pro architekty z Theme Forestu

Haus je minimalistická wordpress šablona pro architekty. Tato prémiová šablona je vhodná pro nezávislé architekty ale také velké architektonické firmy, má uhlazený, moderní a minimalistický design ideální pro vystavování vašich projektů.

Některé z klíčových funkcí jsou: 100% responzivní design, visual composer, filtr portfolia, blog sekce, Google fonty, hladké scrollování, ikony Font Awesome. Haus je tvořen v HTML5 a CSS3 a poháněn Bootstrapem 3.

Živé demo | Koupit šablonu

Workstation Pro

Workstation Pro - wordpressová šablona pro architekty a designéry

Workstation Pro je výborně vypadající, víceúčelová šablona od StudioPress. Tato prémiová odvozená (child) šablona pro Genesis Framework má opravdu moderní, uhlazený a širý design, který vám umožňuje vystavovat a vyzdvihnout vaše produkty, služby nebo projekty pomocí velkých, výrazných obrázků a elegantní typografie. Workstation Pro je ideální pro kreativní studia, osobní firmy, designéry, architekty nebo jakoukoliv jinou podobnou firmu nebo stránku portfolia.

Některé z klíčových funkcí jsou: přizpůsobitelná domovská stránka a patička, „accesibility-ready“, responzivní s mobilními zařízeními, neutrální paleta barev, možnosti přizpůsobení šablony, šablona vstupní stránky, moderní typografie, připraveno k okamžitému překladu, HTML5 a další funkce a benefity od solidního a stabilního Genesis Frameworku.

Živé demo | Koupit šablonu

The Architect

The Architect - wordpressová šablona pro architekty a designéry

The Architect je další dobře vypadající šablona, která byla designována speciálně pro potřeby architektů a designových agentur pro vystavení jejich projektů a zobrazení novinek a informací o jejich firmě. Tato prémiová šablona od WPLOOK má moderní a profesionální design, který zaručeně udělá dojem na potenciální návštěvníky a klienty. Je kompatibilní s mobilními zařízeními a obsahuje nekonečně možností barevných schémat, pokročilé nastavení šablony pro jednoduché přizpůsobení, několik ploch pro widgety, stránku na projekty, možnosti hero image stránky, flexibilní slider, mikroformáty, rozevírací nabídky, HTML5 a CSS3 a mnoho dalších.

Živé demo | Koupit šablonu

Interior Pro

Interior Pro - Workstation Pro - wordpressová šablona pro architekty a designéry

Interior Pro je víceúčelová wordpressová šablona určená pro architekty a portfolia. Tato prémiová child šablona pro Genesis Framework má stylový a profesionální design, ideální pro vystavování vašich projektů a dovedností. Šablona je ideální pro agentury zabývající se designem interiéru, designéry, architekty a další malé podniky. Interior Pro má vlastní přizpůsobitelnou domovskou stránku s uvítacím textem a prostorem pro zobrazení všeho ostatního.

Některé z klíčových funkcí Interior Pro jsou: responzivní design vhodný pro mobilní zařízení, šablona vstupní stránky, několik kategorií kolon, různé šablony stránek, možnosti a přizpůsobení šablony (přizpůsobte si barvy, pozadí, obsah atd.), 7 ploch pro widgety, přizpůsobitelná hlavička a další. Šablona také obsahuje funkce a benefity z Genesis Framework, která Interior Pro pohání, mezi tyto funkce například patří: super rychlé načítání stránek, aktualizování jedním kliknutím, zabezpečení tvrdé jako kámen a spoustu dalších.

Živé demo | Koupit šablonu

Products, Arts & Services

Products, Arts & Services - šablona pro WordPress od RichWP

Products, Arts & Services je minimalistická víceúčelová firemní šablona od RichWP. Tato prémiová šablona má pěkný minimalistický design tvořený tak, aby přiměl vaše zákazníky koupit si cokoliv co nabízíte, a aby propagoval vás, vaší firmu, produkty, nápady a vaši práci. Šablonu můžete použít pro jednoduché jednostránkové weby nebo na komplexní síť stránek. „Products, Arts & Services“ je ideální pro architekty, designéry, umělce a další.

„Products, Arts & Services“ byla tvořena tak, aby se lehce ovládala. Neobsahuje žádné komplexní page buildery nebo „lock-in“ funkce, prostě 100% WordPress. Co však obsahuje, je plné spektrum funkcí a podpory nejrůznějších kvalitních pluginů.

Některé z klíčových funkcí jsou: design zcela responzivní s mobilními zařízeními, WooCommerce, podpora JetPack galerií a formulářů, jednoduchá integrace loga, přizpůsobení barevných variací, šablony stránek, možnosti navigace v menu, několik ploch pro widgety, podpora RTL jazyků a další.

Živé demo | Koupit šablonu

Capitol

Workstation Pro - wordpressová šablona pro designéry a architekty

Capitol WordPress šablona od 7Theme je atraktivní a unikátně designovaná šablona vhodná pro architekty, architektonické firmy, stavitele, designéry, inženýry a pro další podobné profese a firmy. Capitol vám umožňuje stylovým a kreativním způsobem prezentovat vaše portfolio a vaši práci. Šablona má kontrastní design se smělou hlavičkou a domovskou stránkou, která vám umožňuje zobrazit vaše projekty a týmové kolegy.

Mezi klíčové funkce Capitolu patří: 3 různé typy hlavičky, unikátní stránka portfolia, responzivní s mobilními zařízeními, typy příspěvků pro kolektiv, portfolia a reference zákazníků, nespočetně barev a pozadí, spoustu možností přizpůsobení a mnoho dalších.

Živé demo | Koupit šablonu

Kalium

Workstation Pro - wordpressová šablona z Theme Forestu

Kalium je kreativní wordpress šablona ideální pro stránky o architektuře a architektonických firmách. Tato prémiová šablona má spoustu možností rozvržení a drag&drop page builder, takže si svoji stránku můžete vytvořit tak, jak vy chcete.

Jako některé z klíčových funkcí tu máme: široký výběr ze stylů portfolia, spoustu možností rozvržení pro projekty nebo produkty, velké množství hover stylů, bohatý panel možností pro přizpůsobení, Google fonty, responzivní s mobilními zařízeními, několik stylů patičky, podpora WooCommerce, stylizování a mnoho dalšího.

Živé demo | Koupit šablonu

Architecture

Architecture - wordpress šablona pro architekty a designéry

Architecture je minimalistická a moderně designovaná wordpressová šablona speciálně navržená pro architekty a designéry. Uhlazený, černobílý design šablony dokáže velmi pěkně vyobrazit plody vaší práce, projekty atd.

Architecture má pokročilý panel s možnostmi pro přizpůsobení šablony, drag&drop page builder, design responzivní s mobilními zařízeními, příspěvkové formáty pro galerii a portfolia a další skvělé funkce.

Živé demo | Koupit šablonu

Shutterbox

Shutterbox - wordpressová šablona pro architekty

Shutterbox je prémiová, víceúčelová wordpress šablona pro portfolia od Graph Paper Press, která vám umožňuje vytvořit si plně integrované portfolio, blog a E-shop. Šablona je ideální pro fotografy, umělce a další kreativní jedince, kteří si chtějí vytvořit portfolio v překrásném minimalistickém mřížkovém rozvržení.

Shutterbox má hromadu možností pro přizpůsobení a obsahuje například: volitelné obrázky v hlavičce, početné rozvržení galerie, design responzivní s mobilními telefony a jinými zařízeními, přizpůsobitelnou domovskou stránku, integraci se Sell Media pluginem pro prodej fotek a mnoho dalšího.

Živé demo | Koupit šablonu

Eiffel

Eiffel - prémiová wordpress šablona

Šablona Eiffel je perfektní pro zobrazování a propagaci vašich architektonických projektů. Její čistý, minimalistický a profesionální design, který se soustředí na vyzdvižení vašich designů a informací o vaší firmě. Tato prémiová šablona od 7Theme je plně responzivní a vysoce přizpůsobitelná (barvy, fonty, pozadí atd.). Obsahuje pokročilé možnosti typografie, drag&drop správu sliderů, nespočetně mnoho portfolií a slideshows, mega menu, CSS3 animovaný obsah a haldu dalších funkcí.

Živé demo | Koupit šablonu

Arctic

Arctic - wordpress šablona

Šablona Arctic má rázný, uhlazený a minimalistický design ideální pro architekty a umělce, kteří chtějí prezentovat svou práci. Některé z klíčových funkcí, které Arctic obsahuje, jsou: podpora mobilních zařízení a retiny, Ajax, podpora WooCommerce, možnosti tmavé nebo světlé palety barev, 8 různých rozvržení stránek (Klienti, Kontakty, Home, Projekty, Kolektiv, Služby atd.), home slider nebo video, domovská stránka podporující mód celé obrazovky, menu vespod nebo navrchu stránky, animované menu, Google mapy a fonty, bohatý panel možností a spoustu dalších.

Živé demo | Koupit šablonu

Architec

Architec - wordpressová šablona pro architekty a designéry

Architec je wordpressová šablona designována pro architektonické firmy, nezávislé architekty a designéry, kteří chtějí prezentovat své portfolio a projekty. Má minimalistický a uhlazený design a obsahuje plno zajímavých efektů. Mezi klíčové funkce patří: unikátní stránky pro portfolia a projekty, navigační menu na levé straně, 3 různé struktury příspěvků, 9 unikátních šablon pro stránky, tmavá nebo světlá paleta barev, slide v hořejšku stránky obsahující kontakty a Google mapy, panel možností a další.

Živé demo | Koupit šablonu

Arkitekt

Arkitekt - wordpressová šablona pro architektonická studia

Šablona Arkitekt byla designována pro architektonické firmy. Tato komerční šablona má docela tradiční design, který nemusí být zrovna fascinující, zato je uhlazená a profesionální. Některé z klíčových funkcí jsou: page composer, revolution slider, panel admina, kompatibilita s WPML a spoustu dalšího.

Živé demo | Koupit šablonu

CROFTS

Croft - víceúčelová šablona pro WordPress

Crofts je víceúčelová šablona, která může být použita na vytvoření stránek pro architektonické firmy, agentury, portfolia a další podobné firmy. Má unikátní moderní design a použitím velkých obrázků zaručuje, že pozornost je kladena na vaše portfolia a projekty a ne na stránku samotnou. Domovská stránka obsahuje celostránkový obrázek pro upoutání pozornosti, zatímco stránky portfolia a samostatné projektové stránky vám umožňují prezentovat vaši práci se stylem.

Ke klíčovým funkcím se řadí: responzivní design pro mobilní zařízení, stránky služeb a „O nás“, blogová sekce, visual composer, jednoduché možnosti šablony, možnosti portfolia (2, 3, 4 nebo 5 kolonek), 3 různé rozvržení portfolia a mnoho dalších.

Živé demo | Koupit šablonu

Domik

Domik - kreativní šablona pro architekty

Domik je kreativní šablona pro architekty, která podporuje mobilní zařízení. Tato prémiová šablona má moderní, čistý a unikátní design. Domik nabízí 4 různé styly domovské stránky (Slide, Carousel, Static Image a Video), drag&drop page builder, 7 různých stylů portfolia, filtr portfolia s pluginem Isotope, přechody stránek Ajax, vynikající možnosti šablony, Google fonty, nespočetně mnoho barevných variací, spravování stránky + příspěvků + portfolia pomocí metaboxu, kompatibilita s WPML a další.

Živé demo | Koupit šablonu

Modernist

Modernist - wordpressová šablona pro architekty a designéry

Šablona pro WordPress Modernist byla designována pro architekty, designéry, nezávislé inženýry, agentury, stavitele a kohokoliv dalšího, kdo chce unikátně prezentovat své projekty a firmu. Obsahuje plně responzivní design, HTML5 a CSS3, 6 šablon stránek, 2 různé typy příspěvků, builder rozvržení, světlá a tmavá verze a další výborné funkce.

Živé demo | Koupit šablonu

Hive

Hive - wordpressová šablona pro architekty a designéry

Hive je inovativní a moderní wordpressová šablona pro architekty nebo různé podobné agentury. Tato prémiová šablona má minimalistický design a lehce se používá, zahrnuje ale plno užitečných funkcí a je optimalizována pro mobilní zařízení s plně responzivním designem.

Některé z klíčových funkcí šablony jsou: visual composer pro vytvoření jakéhokoliv rozvržení stránky, 4 různé typy projektové stránky (horizontální galerie, mřížka atd.), možnosti tvarů pro zobrazení vašich projektů (obdélník, trojúhelník, pětiúhelník, kruh atd.), 3 různé typy rozvržení portfolia, přizpůsobitelné stránky pro projekty a kazuistiky (se slidery, obsahovými blokym, různými formáty souborů atd.), 3 různé styly hlavičky, možnost tmavého nebo světlého designu, 600+ fontů, Google mapy, okraje stránky, 2 rozdílné rozvržení pro blogy a další.

Živé demo | Koupit šablonu

Avanter

Avanter - prémiová šablona pro redakční systém wordpress

Avanter je lehce upravitelná šablona s hromadou funkcí. Je designována pro korporace a architektonické firmy. Šablona má responzivní rozvržení podporující mobilní zařízení a nabízí nekonečně mnoho barevných schémat, portfolií a podporuje WooCommerce.

Živé demo | Koupit šablonu

Organic

Organic - wordpressová šablona pro architekty a designéry

WordPress šablona Organic, ideální pro architektonická studia, nabízí unikátní, moderní a minimalistický design. Obsahuje 4 různé možnosti domovské stránky (mosaika, video, horizontální a box portfolia), Masonry layout, různé typy příspěvků, možnosti přizpůsobení rozvržení, 2 rozdílná menu, rozvržení responzivní s mobilními zařízeními, bohatý panel možností, CSS3 animace, widgety a další.

Živé demo | Koupit šablonu

MIES

Mies - šablona pro wordpress

MIES je moderní architektonická wordpressová šablona s úžasnými paralaxovými efekty, obrázky a videem pro celou obrazovku, kterými zaručeně zajistíte vašim návštěvníkům fascinující zážitek. Tato prémiová šablona je ideální pro architekty a firmy chtějící prezentovat své projekty, portfolia a celkově info o jejich firmě. Obsahuje výborný systém portfolia, který vám umožní prezentovat své projekty pomocí obrázků, úžasných galerií a lehce použitelným, ale výkonným filtrovacím systémem.

Některé z funkcí, které MIES nabízí, jsou: paralaxové scrollování, plně responzivní s podporou mobilních zařízení, customizer v reálném čase (pro snadnou úpravu fontů, barev, rozvržení), dobře vypadající kód, panel s širokou paletou možností, visual shortcodes, 600+ Google fontů, instalace demo obsahu jedním kliknutím, optimalizováno pro SEO (Facebook graph meta tagy, Google plus meta tagy, Schema.org značkování), nespočetně barev a další.

Živé demo | Koupit šablonu

Future Architecture

Future Architecture - wordpressová šablona pro architekty a designéry

Future Architecture je wordpress šablona designována pro architekty a obecně firemní weby. Šablona má atraktivní, přesto však funkční design, který vám umožňuje prezentovat vaše projekty a informace o vaší firmě. Mezi klíčové funkce FA patří: responzivní rozvržení, drag&drop page builder, různé widgety, integrace s Font Awesome, možnost filtrování portfolia, paralaxové sekce, nespočetně barevných variací a je ihned připravena k překladu, samozřejmě obsahuje spoustu dalších funkcí.

Živé demo | Koupit šablonu

Arche

Arche - premiová wordpress šablona pro architekty a stavební firmy

Arche je responzivní wordpress šablona designována speciálně pro architekty a stavební firmy nebo firmy s grafickým designem. Obsahuje tmavou paletu barev s detailním rozvržením domovské stránky, která vám umožnuje zobrazit slider, ikony s odkazy, portfolia projektů, blogové příspěvky, historii firmy, kolektiv, klienty a další užitečné informace.

Některé z klíčových funkcí Arche jsou: panel s velkým množstvím možností, page builder, nespočetně barevných variací, několik rozvržení galerií a portfolia, Google fonty, možnost nahrát vlastní logo, možnosti vlastního pozadí, podpora více jazyků pomocí WPML a další.

Živé demo | Koupit šablonu

Builder Construction Architect Renovation

Builder Construction Architect Renovation

Builder Construction Architect Renovation je šablona designována pro širokou škálu použití jako například stránky pro architektonické nebo inženýrské firmy. Tato prémiová šablona má profesionální design a všechny funkce, které na vytvoření webu potřebujete. Šablona přichází s funkcemi jako například: otevírací hodiny, formuláře pro konzultace / schůzky, zkušebními plochami, stránky pro Q&A a pro kolektiv.

Mezi další klíčové funkce patří: drag and drop page builder, integrace s WooCommerce, responzivní rozvržení, 6 stylů domovské stránky, nespočetně možností stylů, několik stylů patičky, Googly fonty, manažer fontů pro ikony, sidebar manažer, výborné možnosti přizpůsobení a kompatibilitu s dalšími prémiovými pluginy.

Živé demo | Koupit šablonu

Melville

Melville - prémiová wordpress šablona

Melville je unikátní šablona pro wordpress s mřížkovým rozvržením, speciálně vytvořená pro architekty, stavební firmy, interiérové designéry, stavitele a další podobné firmy. Některé z klíčových funkcí šablony jsou: responzivní rozvržení podporující mobilní zařízení a retinu, filtr portfolia a 4 rozdílné styly projektové stránky, stránku pro služby a plno dalšího.

Živé demo | Koupit šablonu

Best Build

Best Build - wordpress šablona pro architektonické a stavební firmy

Best Build je korporátní wordpressová šablona designována pro stavební a architektonické firmy. Profesionální design šablony vám umožňuje prezentovat vaše projekty a informace o vaší firmě.

Mezi klíčové funkce Best Buildu patří: 4 styly hlavičky, detailní stránky „O nás“, možnosti stránky pro projekty, služby, kolektiv a kariéru, blog novinek, visual composer, responzivní s mobilními zařízeními, podpora WooCommerce, ikony Font Awesome, HTML5 a CSS3 kódování, také je připraven k okamžitému překladu a mnoho dalšího.

Živé demo | Koupit šablonu

ORIEL

Oriel - wordpressová šablona pro architekty

ORIEL je šablona designována pro architekty, interiérové designéry, dekorační, renovační a další podobné firmy. Výrazný, moderní a minimalistický design šablony zajistí, že vaše firma bude svojí stránkou vyčnívat z davu. Šablona je také plně responzivní pro mobilní zařízení.

Některé z klíčových funkcí šablony jsou: nekonečně mnoho barevných kombinací, plně responzivní, obrázky a videa podporující touchscreen, nekonečný slidebar, různé typy projektů s podporou kategorií, horizontální a vertikální štítky, shortcodes a další.

Živé demo | Koupit šablonu

Rayleigh

Rayleigh - prémiová šablona pro wordpress

Šablona Rayleigh má uhlazený, elegantní a minimalistický design, který byl speciálně navržen pro architekty a designéry, kteří chtějí prezentovat své projekty a práci na svém webu. Mezi hlavní funkce šablony například patří: plně responzivní design podporující mobilní zařízení, full screen hlavní obrázek nebo video slider, filtr portfolia, animované menu, 7 různých šablon stránek, Googly fonty, ikony Font Awesome, HTML5, CSS3 a plno dalších.

Živé demo | Koupit šablonu

Arkitek

Arkitek - wordpressová šablona od ThemeIsle

Arkitek je podnikatelská wordpress šablona od Themeisle, která je vhodná pro architektonické nebo designérské firmy. Šablona má profesionální a tradiční design, který vám umožnuje propagovat vaši firmu, projekty, služby atd. Obsahuje nespočetně barevných možností, panel možností, widgety, možnost lokalizace a responzivní design podporující mobilní zařízení.

Živé demo | Koupit šablonu

Arch

Arch - wordpressová šablona pro architekty a designéry

Arch je uhlazená, minimalistická a lehce použitelná šablona, která byla vytvořena pro architekty. Domovská stránka obsahuje velký hlavní obrázek a unikátní navigační menu. Šablona také obsahuje stránku pro projekty, design vhodný pro telefony, obrazové pozadí, různé widgety, šablony stránek, typy příspěvků pro projekty, služby a kolektiv, jazyková lokalizace a další.

Živé demo | Koupit šablonu

Circum

Circum - kreativní wordpressová šablona pro architekty a designéry

Circum je víceúčelová wordpress šablona, použitelná pro široké spektrum firemních nebo projektových webů. Její uhlazený, moderní a kreativní design dohromady s obrázky, dokáže výstižně a stylově prezentovat vaše produkty, služby a další info o vaší firmě. Šablona přichází s množstvím možností pro přizpůsobení a je plně kompatibilní s WooCommerce.

Živé demo | Koupit šablonu

Studio 8

Studio8 - wordpressová šablona pro architekty a designéry

Studio 8 je podnikatelská / firemní wordpressová šablona od WPLook Studio. Tato prémiová šablona má smělý, moderní a poutavý design, který vám umožňuje profesionálním způsobem prezentovat vaše projekty, práci a služby. Studio 8 je opravdu všestranná a zahrnuje spoustu možností přizpůsobení. Je ideální pro agentury, podnikatele, firmy, start-upy a tak podobně.

Některé z klíčových funkcí Studia 8 jsou: domovská stránka s velkým hlavním obrázkem nebo videem, několik možností rozvržení stránek, responzivní design podporující mobilní zařízení, pokročilé možnosti šablony, různé widgety a typy příspěvků, vlastní obrázek pozadí a hlavičky, HTML5 a CSS3, několik ploch pro widgety, mikroformáty, 2 rozvržení blogů a mnoho dalšího.

Živé demo | Koupit šablonu

- reklama -
Disclosure: Některé odkazy na těchto stránkách mohou být tzv. affiliate odkazy. To znamená, že když na ně kliknete a následně si na cílové stránce něco koupíte, tak dostanu affiliate provizi.

Napsat komentář

Jméno můžete zadávat ve tvaru MojeJmeno@Klíčová slova. Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přidat odkaz na článek z mého blogu