31 nádherných a responzivních WordPress šablon pro realitní kanceláře a makléře – únor 2017

Přínášíme vám sbírku těch nejlepších wordpressových šablon pro stránky a firmy zabývájící se nemovitostmi. Všechny šablony obsahují Google Maps, pokročilé možnosti vyhledávání, responzivní design a lehce použitelný dashboard.

Pokud vaše firma nemá stránku, nebo pokud vaše stránka vypadá jako z devadesátých let, ztrácíte plno potenciálních zákazníků a peněz. Tohle je něco, co si mnoho podnikatelů neuvědomuje, a i přesto v tom pokračuje. V dnešní době je absolutní nutnost udržet krok s různými trendy a změnami v trhu a některé z těchto firem zkrachují dříve, než se s tím budou snažit něco udělat.

Dnes tu nejsme proto, abychom vám říkali, jak podnikat, přínášíme vám však kolekci podnikatelských WordPress šablon, které zaručeně zvednou prodeje vaší firmy. Většina z nich obsahuje front-end pro přidávání nemovitostí, pokročilé možnosti komunikace, Google Maps a responzivní design podporující mobilní zařízení. Šablony nejsou nějak seřazené, nezáleží tak, která je první nebo poslední, všechny jsou skvělé a zaslouží si vaši pozornost. Pokud bychom na nějakou skvělou šablonu zapomněli, určitě to napište do komentářů.

Oikia

Práce realitního makléře je jedna z těch profesí, která mění ostatním lidem život tím, že jim pomáhá najít jejich vysněný dům. Oikia nabízí výrazný design, který zaručeně obohatí celkový vzhled vaší firmy. Budete si moct přizpůsobit svoji domovskou stránku podle svých představ. K používání této šablony nepotřebujete žádné znalosti programování, Oikia byla právě designována tak, aby bylo vše lehce použitelné pro každého.

Šablona obsahuje dynamickou mapu a filtrovací systém, to vám umožňuje jednoduše filtrovat výsledky vyhledávání podle různých kriterií. Šablona také podporuje velké množství widgetů, které například dokáží propojit uživatelské účty na různých sociálních sítích s vaší stránkou. Můžete si vybrat z několika barevných schémat, přičemž každá stránka může mít svoje vlastní unikátní barevné schéma. Vaše stránka bude patřit mezi jedny z nejvyhledávanějších stránek pro realitní kanceláře a nemovitosti.

Jelikož se furt objevují nové a nové technologie, je pochopitelné, že vaše stránka musí držet krok se všemi novinkami. Po koupi šablony Oikia, nedostanete jeden, neměnící se produkt, ale můžete očekávat stále aktualizace a nové funkce. Stálé aktualizace umožní vaší stránce držet krok s dobou a vaše stránka bude stále in.

Detail šablony | Živé DEMO

Divi

Stránky realitních společností si dávají velice záležet na vysokém standardu kvality a to právem. Divi je WordPress šablona, která nejen že splňuje tyto nároky, ale dokonce je přesahuje. Divi umožňuje potenciálním zákazníkům prohlížení sekcí a různých příspěvků z jakéhokoliv zařízení nebo platformy. Divi je kompatibilní s PC, tablety a chytrými telefony. Šablona také podporuje retinu a většinu webových prohlížečů. Když si Divi zakoupíte, budete mít na výběr ze dvou možností: buď si vytvořit svoji stránku podle vašich představ, nebo použít jednu z 18 předpřipravených rozvržení, tato možnost se hodí spíše pro více zaneprázdněné jedince. Předpřipravený obsah si můžete dále přizpůsobit a upravit, aby vám vyhovoval. Šablona obsahuje nespočetně možností a funkcí jako například: možnosti typografie, styly hlavičky, rozvržení obsahu, barvy, layout patičky a spoustu dalších. Nemusíte se ani obávat o bezpečnost vaší stránky, kód od Divi totiž nemá žádné slabiny. Pokud chcete vědět víc, určitě se nezapomeňte kouknout na žívý náhled této šablony.

Detail šablony | Živé DEMO

Landmark

Landmark je wordpressová šablona věnovaná realitám. Nabízí 4 sloupce a responzivní design. Landmark je kompatibilní s většinou prohlížečů jako jsou Chrome, IE11 a Firefox. Je také snadno použitelná na mobilech, stolních počítačích a dalších druzích zařízení (s libovolnou velikostí obrazovky!). Chcete nabídnout své nemovitosti zákazníkům po celém světě? Landmark má vlastní systém štítků a pokročilé ajaxové vyhledávání. Landmark také počítá s optimalizací pro vyhledávače, aby Vám zajistil dostatek návštěvníků. Užitečná funkce živého vyhledávání v mapě umožní uživatelům real-time vyhledávání přímo v mapách. Šablona poskytuje velice kvalitní design pro prezentaci vašich nemovitostí.

Součástí balíčku je také nastavitelný widget pro porovnání nemovitostí. Landmark má přizpůsobitelný panel a 4 různé formáty příspěvku. Ty umožňují přidávat galerie, agentury, nemovitosti a reference zákazníků. Landmark nabízí mezi možnostmi navigace i Mega menu. Barvy, fotny, hlavičky a patičky jsou unikátní a snadno upravitelné. WooCommerce poskytuje bezpracnou podporu pro komerční nabídku vašich nemovitostí. Plugin WPML vám pomůže s lokalizací do dalších jazyků. Landmark nabízí i placené členství s množstvím dalších funkcí. Landmark je nabízen spolu se 6 demoukázkami s vlastními domovskými stránkami. Po koupi této šablony získáte přístup k nonstop technické podpoře. Sociální sítě sou integrovány pomocí nastavitelných sdílecích platforem. Zažijte high-tech luxusní služby a prémiové výhody s šablonou Landmark!

Detail šablony | Živé DEMO

Realtyspace

Realtyspace je skvělá, univerzální, technicky důvtipná, intuitivní a responzivní WordPress šablona, pomocí které si můžete s lehkostí vytvořit stránky pro realitní společnosti a podobně. Realtyspace nabízí sofistikované řešení pro všechny typy firem a společností podnikajících s nemovitostmi. S Realtyspace však budete moct začít podnikat i v čemkoliv jiném a kvalitní profesionálně vypadající stránka vám v tom určitě pomůže.

Tvořit můžete pomocí dvou různých page builderů, WordPress Customizeru nebo Visual Composeru a vytvářet si tak vysněné stránky. Použít k tomu můžete různé pokročilé a konfigurovatelné funkce jako mřížkové rozhraní, frontend přidávání, možnosti správy nemovitostí, které z vaší stránky udělají základnu pro pronajímatele a realitní makléře nebo společnosti. Ti pak můžou s lehkostí mezi sebou sdílet různé inzeráty a vyřizovat je. Multimediální galerie, možnost lightbox, dynamické kategorie a možnosti vyhledávání AJAX, půvabné možnosti scrollování a stránkování a plno dalších dělají z Realtyspace vždy tu správnou volbou při tvoření stránek.

Detail šablony | Živé DEMO

DreamVilla (Pro více nemovitostí)

DreamVilla je praktická, snadno ovladatelná, nádherně designovaná, responzivní WordPress šablona pro stránky zabývající se nemovitostmi. DreamVilla je schopná šablona pro tvoření moderních, plně funkčních a půvabných webů pro různé realitní společnosti. S touto šablonou budete moci použít prémiový Visual Composer a pluginy Slider Revoluton a vytvořit s nimi stránky bez jakékoliv znalosti kódu. Šablona však obsahuje i pokročilé funkce jako třeba kompletní frontend přidávací platforma, pomocí které vaši uživatelé mohou inzerovat svoje vlastní nemovitosti, kalkulačky hypotéky, možnosti vložení různých obrázků a videí do inzerátů a pokročilé funkce Google Street View API a to vše v jednom balíčku funkcí.

Pokud chcete ušetřit čas a zároveň se moc nenamáhat tvorbou stránky, tak DreamVilla přichází se spoustou jedno nebo více stránkových demo webů. Pokročilé možnosti mřížky, sofistikovaná možnost vyhledávání AJAX a plno dalšího dělají z DreamVilla jednu z nejlepších šablon pro nemovitosti na trhu. Určitě ji nezapomeňte vyzkoušet.

Detail šablony | Živé DEMO

WP Pro Real Estate 7

WP Pro Real Estate 7 je asi nejlepší realitní šablona k dostání. Obsahuje pokročilé funkce a plno výkonných možností, které mají za úkol obohatit celkový vzhled a pocit ze stránky. WP Pro Real Estate může být použita na tvoření stránek pro pronajímání, realitní kanceláře a podobně. Šablona obsahuje tři skvělé demo stránky: cílovou stránku, multi inzerce a pro pronajímání. Tyto demo stránky můžou být s lehkostí použity na vašem webu, nepotřebujete totiž žádné .xml soubory. Šablona nabízí také předpřipravený obsah, tento obsah je výborný pro ty, kteří si nemůžou dovolit tvořit stránku od základů.

Šablona také obsahuje frontend nástroje pro správu stránky. Toto umožňuje vašim uživatelům přidávání inzerátů pomocí frontend rozhraní. Vaši zákazníci budou moci vidět všechny různé informace jako odkazy k sociálním sítím a kontaktní informace o dané realitní agentuře. Pomocí inovativního rezervačního systému si budou moci vaši návštěvníci zjistit, jestli daná nemovitost je stále dostupná a popřípadě si ji zarezervovat. WP Pro Real Estate 7 také zahrnuje různé nástroje a možnosti pro správce webu. Samozřejmě každý web s nemovitostmi musí podporovat online mapy, WP Pro Real Estate 7 není žádnou výjimkou a podporuje Google Maps.

Detail šablony | Živé DEMO

Reales WP

Reales je inovativní WordPress šablona s uhlazeným, moderním a intuitivním designem. Tato šablona je ideální pro ty, kdo si chtějí vytvořit půvabnou a atraktivní stránku. Stránky s touto šablonou podporují jakékoliv zařízení, jako například tablety, chytré telefony, PC atd. Toto vede k velmi flexibilnímu používání, které určitě ocení jak uživatelé, tak správci. Reales WP je přeplněná užitečnými a zajímavými funkcemi jako například: automatické dokončování vyhledávání, frontend přidávání inzerátů a pokročilý filtr všech inzerátů. Pokud byste si chtěli tyto funkce prohlédnout, můžete se podívat na živý náhled šablony, nebo na screenshoty.

Reales zahrnuje také Google Places a nabízí tak uživateli přívětivé rozhraní a jednoduché vyhledávání. Reales také podporuje Google Maps a tak si vaši návštěvníci mohou užívat různých vymožeností jako vysoce detailních map a dalších geologických funkcí. Výsledky vyhledávání můžete filtrovat pomocí různých filtrů, podle ceny, vybavení a dalších. Stránky od Reales WP budou obsahovat velkou paletu shortcodes jako například: nemovitosti, služby a vaše zkušenosti. Z hlediska estetického přizpůsobení mohou administrátoři měnit a upravovat každou barvu, která se na vašich stránkách objevuje.

Registrace většinou bývá největší překážkou pro potenciální návštěvníky. Tento problém Reales WP však odstranila pomocí frontend přihlašování, které je kompatibilní s Google+ a Facebook účty.

Detail šablony | Živé DEMO

Zoner

Zoner je chytrá a flexibilní šablona, speciálně vytvořená pro prezentování nemovitostí a inzerátů. Zoner je kompatibilní s WordPressem 4.0+ a je tvořený na bázi Bootstrapu 3. Šablona je plně responzivní a přizpůsobí se jakémukoliv zařízení. Velmi jednoduše se dá přizpůsobit pomocí admin panelu od Redux Framework. Zoner pracuje na Visual Composeru, lehce použitelném drag&drop page builderu, který vám umožňuje vytvářet množství nádherných stránek. Šablona obsahuje frontend a backend nástroj pro správu všech nemovitostí. Frontend správa nemovitostí umožňuje uživatelům spravovat jejích inzeráty, zatímco backend verze umožňuje administrátorovi stránku s lehkostí spravovat.

Tato šablona umožňuje uživatelům tvorbu vlastních účtů a přichází se systémem, který pomáhá realitním makléřům propagovat své agentury pomocí emailů. Zoner také podporuje Google Maps & OpenStreetMap. Mezi další funkce šablony patří například přihlašovací/registrační formulář, uživatelské profily, různé variace hlavičky, různé typy příspěvků, sidebary, podpora widgetů, email šablony, různé styly a designy inzerátů, blog formáty, možnosti měny, paralax scrollování v mapě, GeoLocation, kontaktní formuláře a plno dalšího.

Detail šablony | Živé DEMO

Real Homes

Real Homes je nádherná WordPress šablona pro stránky o nemovitostech. Její uhlazený layout nabízí uživatelům pohodlné používání stránky. Real Homes nabízí širokou škálu zajímavých funkcí, které obohatí vaši stránku. Real Homes také samozřejmě obsahuje Google Maps a tak si vaši uživatelé můžou podrobně prohlédnout svůj budoucí dům a jeho okolí.

Šablona bylo vytvořena pomocí Twitter Bootstrap, jehož rozhraní je plně responzivní. Nezáleží, jaké zařízení váš návštěvník použije, vaše stránka bude vždy vypadat skvěle. Vaše stránka se bude schopna adaptovat jakémukoliv rozlišení nebo velikosti displeje. Vaši návštěvníci na tabletech nebo chytrých telefonech určitě ocení slider, který ještě více obohatí jejich zážitek z vaší stránky.

Po koupi této šablony si bude moci každý uživatel přizpůsobit svoji stránku pomocí Visual editoru. Personalizace nevyžaduje žádné speciální znalosti, stačí jenom vaše představivost. Šablona obsahuje Revolution Slider, který se postará o konstrukci nádherných sliderů pro prezentaci toho nejlepšího z vaší stránky. Real Homes také zahrnuje WPML plugin, který dokáže jakoukoliv stránku během chvilky přeložit. Vaši zákazníci určitě ocení možnost více jazyků.

Detail šablony | Živé DEMO

Real Places

Pokud si chcete vytvořit nádherný realitní web, určitě byste měli zvažovat šablonu Real Places. Její marketingový design v sobě ukrývá plno flexibility. Proto ji můžete použít i pro jiné účely než jenom stránky pro realitní kanceláře a podobně. Pokud by vás Real Places zaujal, můžete si vše prohlédnout v živém náhledu. Tento náhled je zadarmo a může vám nabídnout dobrý obrázek o tom, na co vše se dá Real Places použít a jaké funkce obsahuje. Podpora Google fontů je zahrnuta, proto si můžete přizpůsobit styly písma a jiné. Šablona také obsahuje pokročilé možnosti vyhledávání, můžete si zvolit z několika filtrů a kriterií. Vaši zákazníci si mohou všechny výsledky organizovat například podle data, místa, ceny.

Samostatné stránky o nemovitostech na vašem webu, budou obsahovat Google mapu, která přesně znázorní, kde se nemovitost nachází, a také políčka s fotkami, kontaktními informacemi a jiné. Vpodstatě vaši zákazníci dostanou přístup ke všem podstatným informacím. Vaší domovskou stránku si můžete přizpůsobit pomocí Visual Composeru. Nevyžaduje to žádné znalosti programování, a proto to zvládne každý.

Detail šablony | Živé DEMO

Citilights

Citilights je moderní, stylová WordPress šablona, které vaší stránce pro realitní kanceláře dá svěží a moderní vzhled. Tato šablona je plně responzivní a tvořena s péčí, aby vyhovovala stránkám pro realitní kanceláře a různé weby pro inzeráty. Její plochý design s paralax funkcemi zaručí příjemný pocit pro vaše návštěvníky. Šablona zahrnuje Revolution Slider plugin, který vám pomůže tvořit responzivní slidery s pozoruhodnými efekty. Šablona přichází s frontend přidáváním a profily, které vašim návštěvníkům dovolí tvorbu vlastního účtu a jednoduché přidávání vlastních inzerátů. Citilights má dobře vypadající dashboard, ve kterém jsou všechny nemovitosti zobrazeny elegantním způsobem.

Pomocí Citilights si realitní makléři s jednoduchostí upraví, zvýrazní, označí jako prodané/pronajaté a nebo odstraní svůj inzerát. Citilight přichází s pokročilými možnostmi vyhledávání a Google Maps, aby uživatelům pomohli najít přesnou lokaci nemovitosti. Citilights také obsahuje pluginy dsIDXpress a IDX. Šablona vám také dává různé možnosti členství jako například žádné členství, pro všechny zdarma a nebo různé balíčky členství a platba za každý inzerát. Šablona také přináší výkonný UX admin panel. Citilight obsahuje cenovou tabulku, jež dokáže přidat cenu nebo různé cenové tabulky do vaší stránky.

Detail šablony | Živé DEMO

Realty

Realty je WordPress šablona speciálně designovaná pro realitní kanceláře, makléře a další inzertní stránky pro nemovitosti. Tato prémiová šablona od ThemeTrail přichází s moderním a profesionálním designem. Je plně responzivní a lehce mění velikost na jakémkoliv zařízení. Domovská stránka obsahuje slider, který je perfektní pro prezentování těch nejlepších inzerátů. Šablona zahrnuje vyhledávací formulář s mnoha políčky, ten dokáže filtrovat výsledky a zobrazit jenom ty, o které se uživatel zajímá. Jednotlivé stránky inzerátů budou pomocí fotek ve vysokém rozlišení prezentovat každou nemovitost v tom nejlepším světle. Její frontend správa nemovitostí zjednodušuje makléřům a vlastníkům správu jejich inzerátu. Přidáváním popisků, Google mapy a dalších vlastností k inzerátům šetříte vašim návštěvníkům drahocenný čas, jelikož se nebudou muset zdlouhavě rozhodovat, ale s lehkostí najdou to, co je pro ně perfektní. Tohle ještě více podporuje přidávání kontaktních údajů ke každému inzerátu. Realty také podpopruje blogov é příspěvky, makléři tak mohou informovat jejich zákazníky o nejnovějších novinkách a inzerátech. Mezi další skvělé funkce například patří: podpora různých widgetů a shortcodes, okamžitý překlad, lehce použitelné možnosti přizpůsobení, plná podpora pluginu dsIDXpress a mnoho dalších.

Detail šablony | Živé DEMO

DreamVilla (pro jednu nemovitost)

DreamVilla je atraktivní, vynalézavá, lehce použitelná a plně responzivní WordPress šablona pro weby zabývající se jenom jednou nemovitostí. DreamVilla byla designována speciálně aby vyhovovala online trhu s nemovitostmi, proto také obsahuje tak široké spektrum funkcí a pluginů, které zpříjemní a zjednoduší prodávání a pronajímání vaší vily, domu, bytu nebo čehokoliv jiného.

DreamVilla zahrnuje bohatý Visual Composer drag&drop page builder a obsahuje také plugin Revolution Silder, a to vše proto, aby vaše stránka vypadala ohromně. Wp Quick Booking Manager Pro, který DreamVilla také zahrnuje, umožní vašim návštěvníkům rezervaci vašich nemovitostí a platit za ní přímo na váš PayPal. Můžete si vybrat ze tří variací domovské stránky a jedním kliknutím změnit design celé stránky. Vaši návštěvníci určitě ocení i možnost zobrazení různých zajímavých míst v blízkosti vaší nemovitosti, tato funkce je plně dynamická na základě Google Maps API. Vyzkoušejte DreamVillu hned teď!

Detail šablony | Živé DEMO

White Real Estate Theme

Tato uhlazená a moderní WordPress šablona nabízí spoustu místa pro přizpůsobování pomocí WordPress Customizeru. Všechny změny, které provedete, si budete moci nejdříve prohlédnout a až poté zveřejnit. Šablona běží na Cherry Frameworku, který nabízí několik benefitů: lehká instalace, lehce použitelné pokročilý dashboard nastavení, filtr galerie a další funkce. Šablona podporuje okamžitý překlad, možnost více jazyků a podporuje také plugin WPML. Tato šablona zahrnuje také Google fonty, které obsahují přeš 600 různých fontů, 80 shortcodes, možnost více barev a další. Podporuje také SEO, vaše stránka bude tak lehce vyhledatelná pomocí Googlu nebo jakýchkoliv jiných vyhledávačů. Tato šablona vám bude vyhovovat, pokud hledáte minimalistickou ale velice užitečnou a funkční šablonu pro stránky realitních kanceláři a podobně.

Detail šablony | Živé DEMO

Solus (pro jednu nemovitost)

Solus je unikátní a působivá šablona, která je perfektní pro stránky realitních kanceláří nebo jiných agentur. Pokud prodáváte nemovitosti, tak je tato šablona přesně pro vás. XML demo obsah obsažený v šabloně vám umožňuje si s lehkostí nastavit stránku pomocí pár kliknutí. Tato šablona byla vytvořena pomocí HTML5 Biolerplate frontend framework. Ten pomáhá uživatelům se správou a přizpůsobováním šablon. Solus je plně responzivní a vypadá nádherně na jakémkoliv zařízení. Solus nabízí nekonečné schéma barev, různé fonty a dokáže vaší stránku přeložit do jakéhokoliv jazyka.

Solus zahrnuje slider v hlavičce, ktery vám umožňuje prezentovat obrázky, jež zaručeně upoutají návštěvníkovu pozornost. Tato šablona obsahuje užitečnou sekci FAQ, šablony pro galerie, Contact Form 7, kompatibilitu s většinou prohlížečů, shortcodes a mnoho dalšího.

Detail šablony | Živé DEMO

Gapura (pro jednu nemovitost)

Gapura je důkladná, ambiciózní, elegantní, schopná, plně responzivní a atraktivní WordPress šablona. Gapura je chytře konstruovaná šablona, která má za úkol tvorbu stránek pro pronájemce a vlastníky, realitní makléře nebo agentury. Tato šablona jim pomůže zveřejňovat nemovitost moderním, kreativním a efektivním způsobem. Gapura vše zjednodušuje použitím pokročilého panelu nastavení, který dokáže jedním kliknutím změnit stránku od základů, a WordPress Customizeru, který vaši stránku před vašima očima přemění a předesignuje do jakékoliv vámi vysněné podoby. Gapura obsahuje demo verzi, která pro nezkušené uživatele vše rychle nastaví, vše co vám k tomu stačí jsou nějaké ty nezbytné informace a ty nejlepší fotky vaší nemovitosti. Vyzkoušejte Gapuru hned a uvidíte, že budou všichni vaši nemovitost obdivovat.

Detail šablony | Živé DEMO

Real Estate WP

Real Estate WP je chytrá, intuitivní, efektivní, moderní, funkční a responzivní WordPress šablona. Real Estate WP je extrémně flexibilní a schopná platforma, která je určená pro stránky realitních kanceláří a makléře, inzertní stránky, stavitele a další podobně orientované firmy. Real Estate WP umožňuje webmasterům lehce vytvořit sofistikovaný a moderní web. Můžou k tomu použít širokou škálu funkcí. Šablona obsahuje robustní AJAX backend přihlašovací systém, který umožňuje vašim návštěvníkům se ve frontendu zaregistrovat, přihlásit, přidat inzeráty a efektivně a rychle kupovat, prodávat nebo pronajímat svoje nemovitosti.

Real Estate WP je opravdu pokročilá, obsahuje totiž komplexní možnosti inzerátů jako například hypotéka, hypotéková kalkulačka, měsíční a roční splátkový plán a plno dalších pokročilých finančních nástrojů a frameworků. Šablona obsahuje různé šablony stránek pro například uživatelské profily, přihlašování makléřů nebo agentur, placené inzeráty a nebo pro inzeráty zadarmo. Všechny tyto funkce byly zahrnuty proto, aby vaše stránka byla opravdu unikátní a aby vyčnívala z davu. Vyzkoušejte Real Estate WP hned teď!

Detail šablony | Živé DEMO

Hometown

Hometown je rázná a velkolepá WordPress šablona perfektní pro tvorbu stránek realitním agenturám a různým inzertním stránkám. Její plně responzivní design se přizpůsobí jakémukoliv zařízení. Šablona obsahuje perfektní ikonky a grafické elementy, které přímo ohromí kohokoliv, kdo vaši stránku navštíví. Šablona obsahuje fullwidth a boxed layout a každá sekce stránky podporuje buď tmavé nebo světlé pozadí. Vaše stránky budou vyčnívat z davu díky nespočetně možnostem barev a fontů. Šablona zahrnuje zakomponované megamenu, které umožňuje návštvěníkům se lépe ve vašem webu orientovat.

Tato šablona přichází s nejnovější verzí Visual Composeru, uživatel si bude přímo užívat tvoření stránek pomocí drag&drop page builderu. Všechny možnosti a nastavení jsou docela robustní, ale přesto flexibilní a můžete si pomocí nich svou stránku přizpůsobit tak, jak vy chcete. Šablona obsahuje 2 rozvržení hlavičky a dva unikátní slidery, které můžete využít k prezentaci nemovitostí, inzerovaných na vaši stránce. Hometown také umožňuje uživatelům se zaregistrovat a přidávat svoje vlastní inzeráty. Za tyto inzeráty si můžete také účtovat poplatky, které půjdou přímo na váš PayPal. Hometown podporuje plugin dsIDXpress, ten vám umožňuje automaticky aktualizovat stav vašich inzerátů a zlepšuje funkčnost vyhledávání.

Detail šablony | Živé DEMO

Luster

Luster je prémiová a bohatá šablona, která je přímo dělaná pro různé realitní kanceláře a makléře. Tato šablona přichází s plně responzivním rozvržením, které běží lehce na jakémkoliv zařízení. Luster podporuje dsIDXpress a perfektně spolupracuje s MLS/IDX. Obsahuje typy příspěvků, které můžete použít pro tvorbu svých vlastních inzerátů. Šablona vám také nabízí možnost, která dovolí vašim návštěvníkům přidávat vlastní inzeráty. Toho můžete využít a tyto inzeráty zpoplatnit, tyto peníze pak půjdou na váš PayPal. Šablona také obsahuje pokročilé typy příspěvků pro sekce typu „Realitní agentury/makléři“, možnost registrace a přihlašování, formulář pro přidávání inzerátů a intuitivní panel možností. Šablona podporuje plno skvělých widgetů. Můžete použít widgety jako: pokročilé vyhledávání, aktuální makléři/agentury, nejnovější nemovitosti, nejkomentovanější blogové příspěvky a další.

Luster podporuje WooCommerce, pomocí kterého si lehce můžete vytvořit e-shop pro vaši stránku. Tato šablona byla tvořena pomocí HTML5 a CSS3, které drží krok s nejnovějšími trendy v oblasti webového designu. Každý aspekt této šablony je perfektně optimalizovaný, což zaručuje oblíbenost u široké veřejnosti.

Detail šablony | Živé DEMO

Real Spaces

Real Places je svěží a živá WordPress šablona designována pro realitní kanceláře. Tato šablona přichází s vynikajícími funkcemi, které vyhovují například realitním makléřům, realitním agenturám, pronajímatelům a podobně. Tato šablona je plně responzivní a byla tvořena na Twitter Bootstrapu 3.0. Šablona také podporuje retinu. Real Space nabízí 10 předpřipravených barevných schémat a nespočet barevných možností, široká rozvržení, hodně možností fontů, podporu widgetů, kontaktní formulář, spojení se sociálními sítěmi a slider podporující dotykové obrazovky. Šablona také zahrnuje galerie Isotope, které budou prezentovat všechny vaše nemovitosti v tom nejlepším světle. Obsahuje také frontend přidávání inzerátů a uživatelské profily pro makléře.

Detail šablony | Živé DEMO

Sweethome

Sweethome je elegantní a responzivní WordPress šablona určená pro inzertní stránky, realitní makléře a agentury. Šablona byla postavena na 100% responzivním rozvržení a kódována v HTML5/CCS3. Sweethome přichází se širokou škálou užitečných funkcí jako například lehce použitelný admin panel, widget builder pro domovskou stránku, 5 ploch pro sidebary a 2 různé rozvržení blogu. Obsahuje také pokročilý vyhledávací formulář, který všechny inzeráty profiltruje a zobrazí jenom ty, o které bude váš návštěvník mít zájem. Šablona také podporuje plugin WooCommerce.

Detail šablony | Živé DEMO

WP Residence

WP Residence je uhlazená a prostá WordPress šablona speciálně tvořená pro nezávislé realitní kanceláře, makléře a agentury. Šablona byla stavěna na Bootstrapu, HTML5, CSS3 a Ajaxu. Šablona obsahuje Visual Composer, který vám výrazně zjednoduší tvoření stránky. I když je WP Residence určena hlavně pro realitní makléře, můžete taky umožnit ostatním uživatelům přidávat vlastní inzeráty. Tato služba má také několik možností ceny, zdarma pro všechny, platba za každý inzerát nebo ve formě členství. Můžete si vytvořit svoje vlastní balíčky a nastavit jim vlastnosti jako doba vypršení členství nebo kolik můžou přidat inzerátů měsíčně.

Detail šablony | Živé DEMO

Realto

Realto je uhlazená, univerzální a responzivní WordPress šablona pro tvorbu stránek pro realitní kanceláře. Tato šablona obsahuje validní XHTML a CSS kód designovaný podle Bootstrap technologie. Realto podporuje mobilní zařízení a pomáhá realitním kancelářím prezentovat jejich nemovitosti pomocí elegantního portfolia. Šablona také přichází se schopným panelem možností, který vám umožní jednoduše měnit pozadí, logo, fonty, barvy a další. Realto obsahuje speciální typ příspěvku pro nemovitosti, kontaktní formulář a další funkce které makléřům zjednodušují práci. Šablona je optimalizována pro SEO a tvořená v HTML5 & CSS3.

Detail šablony | Živé DEMO

Homeland

Homeland je responzivní, minimalistická WordPress šablona podporující retinu. Tato šablona nabízí uhlazený design a lehce použitelné ale schopné možnosti přizpůsobení. Homeland obsahuje dvě základní rozvržení šablony a několik předpřipravených barevných variací, které si můžete dále pozměnit podle vlastního uvážení.

Detail šablony | Živé DEMO

Real Expert

Real expert je prémiová WordPress šablona pro realitní kanceláře nebo inzertní stránky. Šablona má pěkný, čistý, minimalistický a plně responzivní design. Real Expert přichází se spoustou funkcí jako například plugin dsIDxpress, pokročilé možnosti vyhledávání, normální nebo mřížkové inzeráty, slider, různé šablony stránek, detaily o nemovitosti (poháněno WordPress metaboxy), široká paleta barev a fontů, podpora widgetů a plno dalšího. Podporuje také Frontend přidávání a možnost zpoplatnění inzerátů pomocí PayPalu. Real Expert je víceúčelová šablona a zvládne cokoliv, co se týká nemovitostí.

Detail šablony | Živé DEMO

Business Finder

Business Finder je moderní, uhlazená a ohromující WordPress šablona. Šablonu můžete použít pro tvorbu těch nejlepších internetových katalogů pro firmy, obchody, nemovitosti, stránky, školy nebo cokoliv jiného. Build Finder byl tvořen tak, aby vyhovoval wordpressovým nováčkům, proto je také uživatelské rozhraní prosté a lehce použitelné. Obsahuje však i pokročilé funkce, které můžete využít později. Business Finder podporuje AdSense a přidávání reklam pomocí správy bannerů.

Detail šablony | Živé DEMO

Properta

Properta je další WordPress šablona založená na responzivním Bootstrap frontend frameworku. Šablona byla tvořena pro realitní kanceláře a různé stránky pro pronajímání nemovitostí. Properta může také být použita jako internetový katalog.

Properta podporuje WPML a obsahuje možnost okamžitého překladu. Další významnou funkcí je frontend přidávácí formulář, pokud ho povolíte, dáte svým uživatelům možnost zveřejňovat jejich vlastní inzeráty na vaší stránce. Tato šablona je perfektní pro realitní makléře a kanceláře, které plánují rozšířit svoje online působení.

Detail šablony | Živé DEMO

WP Estate

WP Estate je premiová a kvalitní WordPress šablona, která byla vytvořena speciálně pro realitní agentury a makléře. Tato šablona nabízí uhlazený a minimalistický design, který potěší většinu náročných uživatelů. Pokročilé možnosti optimalizace posunou vaši stránku kvalitativně napřed.

WP Estate obsahuje přes 30 shortcodes, podporuje velké množství widgetů a Google Maps. Krásný slider, pro zobrazování nemovitostí, oslní a obohatí celkový vzhled vaší stránky. Abychom nezapomněli, WP Estate obsahuje vlastní šablony pro stránky a inzeráty a tím zvyšuje celkovou flexibilitu vaší stránky. Tato šablona je pro uživatele, kteří chtějí mít vše perfektní.

Detail šablony | Živé DEMO

Realocation

Realocation je uhlazená a vkusná WordPress šablona vytvořená pro potřeby realitních makléřů a agentur. Šablona přichází s úžasnými funkcemi, které vám pomohou vytvořit moderní a funkční stránku. Zahrnuje také Google maps, vaši zákazníci tak s lehkostí najdou jejich vysněný dům a vše, co se poblíž nachází. Obsahuje také Isotope filtrování a frontend přidávání inzerátů, toto makléřů umožňuje s lehkostí přidávat další inzeráty a položky. Tato šablona také zahrnuje funkce vhodné pro stránku o nemovitostech jako například hypoteční kalkulátor. Šablona také podporuje platby přes PayPal.

Detail šablony | Živé DEMO

EstateEngine

Je nesmírně důležité prezentovat vaše nemovitosti v tom nejlepším světle. S EstateEnginem můžete dělat přesně to. Šablona také obsahuje vyhledávací formulář, který vašim návštěvníkům zjednoduší hledání té pravé nemovitosti ke koupi. Vyhledávací systém jim dovolí přidávat různá kritéria a podle těchto kritérií se jim zobrazí jenom ty nemovitosti, o které budou mít zájem. Tohle vše se obejde bez nějakého zdlouhavého načítání, vašim zákazníkům tím pádem také šetříte čas.

Instantně změňte styl mřížkování. Libujte si v čistých a detailních fotkách. Tato šablona věnuje hodně pozornosti právě detailům. Určitě budete spokojeni s obrázky, mřížkovými seznamy a profilovými detaily, které zvýrazní všechny nemovitosti na vaší stránce. Cílem této šablony je přimět zákazníka si nějakou nemovitost koupit, proto také všechen ten detail a nádherný vzhled. Šablona také podporuje několik možností platby.

Detail šablony | Živé DEMO

Realia

Realia je uhlazená, minimalistická a schopná šablona, které je určená pro realitní makléře a agentury. Tato šablona se lehce nastavuje, to znamená, že si stránku vytvoříte během pár minut. Realia podporuje populární plugin dsIDXpress pro inzeráty. Tvůrci provedli výbornou práci a vytvořili flexibilní šablonu, která přichází s množstvím možností přizpůsobení. Můžete si vybírat z 20 barevných palet, deseti šablon pozadí, třech nastavení hlavičky a plno dalšího. Vzhled vaší stránky můžete kombinovat, jak chcete. Každý si s lehkostí najde kombinaci, která mu vyhovuje.

Detail šablony | Živé DEMO

Pokud si myslíte, že tu nějaká šablona chybí, určitě to napište do komentáře!

- reklama -
Disclosure: Některé odkazy na těchto stránkách mohou být tzv. affiliate odkazy. To znamená, že když na ně kliknete a následně si na cílové stránce něco koupíte, tak dostanu affiliate provizi.

Napsat komentář

Jméno můžete zadávat ve tvaru MojeJmeno@Klíčová slova. Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přidat odkaz na článek z mého blogu