23 skvělých wordpress šablon pro všechny typy stránek – Edice Květen 2017

Toto je naše shrnutí těch nejlepších WordPress šablon května 2017. Tato kolekce obsahuje zajímavé šablony pro všechny typy stránek. Určitě se nezapomeňte podívat na MEGA víceúčelové šablony – Presence, Weston a Composition. Víceúčelové šablony jsou často neoblíbené, do těchto tří však bylo vloženo velké množství času a úsilí. Nicméně všechny šablony vypadají úžasně, na co tedy čekáte? Jděte se na ně kouknout!

Entertainer

Entertainer je WordPress šablona určená pro stránky zábavního průmyslu. Tato prémiová šablona od Organic Themes je určená hlavně hercům, muzikantům a komediantům. Smělý a moderní design Entertaineru využívá formáty a typy příspěvků pro zobrazování videí, podcastů, novinek a další.

Cena: $69 | Detaily šablony | Živé DEMO

Pinmaister

Pinmaister je šablona od CSSIgniteru podobná Pinterestu. Tato prémiová šablona má moderní design, který vám umožňuje stylově prezentovat obsah vaší stránky (média, záliby a další). Pinmaister můžete použít pouze pro prezentaci vašeho vlastního obsahu, nebo můžete svým návštěvníkům dát možnost publikování také. Pokud se rozhodnete pro to druhé, pomůže vám populární plugin User Submitted Posts. Tato šablona také obsahuje drag&drop page builder pro hlavní stránku, Ajax stránkování, nekonečnou paletu barev, podporu widgetů a další.

Cena: $49 | Detaily šablony | Živé DEMO

Palmero

Palmero je nádherná a responzivní WordPress šablona designována specificky pro hotely, resorty, hostely, vily nebo jakýkoliv jiný druh ubytování. Tato prémiová šablona od CSSIgniteru má módní a minimalistický design, který přichází se velkou škálou možností přizpůsobení, slidery, celostránkovými pozadími, page builderem, kompatibilitou a další.

Cena: $49 | Detaily šablony | Živé DEMO

MyBlog

MyBlog je nádherná, moderní a flexibilní WordPress šablona designována pro blogery. Tato šablona od MyThemeShop obsahuje velké množství užitečných funkcí jako například 8 unikátních rozvržení domovské stránky, několik sliderů, mega menu, 2 rozvržení pro články, autor box, užitečné widgety a spoustu dalšího.

Cena: $59 | Detaily šablony | Živé DEMO

Builders

Builders je WordPress šablona designována pro stránky o stavebních a architektonických firmách. Tato prémiová od MyThemeShop přichází s velkou škálou relevantních funkcí jako například sekce pro portfolia, tabulkové sekce pro projekty, informace o firmě, stránka pro vámi nabízené služby, unikátní stránky pro jednotlivé projekty, možnosti přizpůsobení a další.

Cena: $59 | Detaily šablony | Živé DEMO

WooShop

WooShop je moderní a stylová WooCommerce WordPress šablona od MyThemeShop. Tato šablona přichází s krásným a profesionálním designem, velkou škálou možností pro přizpůsobení, responzivním layoutem a excelentním výběrem funkcí.

Cena: $59 | Detaily šablony | Živé DEMO

Cultivate

Cultivate je překrásná WordPress šablona designována pro ženy, které chtějí prezentovat svoje firmy a projekty a rozšířit tak svoje působení a komunitu. Tato prémiová šablona od Restored 316 Design má překrásný ženský design, který může být použit pro osobní stránku, stránku firmy nebo i pro blog. Cultivate obsahuje spoustu funkcí jako například vlastní index kategorií, podpora WooCommerce, vlastní pozadí, WordPress customizer, možnosti přizpůsobení barev a další.

Cena: $75 | Detaily šablony | Živé DEMO

Rich Master

Rich Master je blogová WordPress šablona od RichWP. Rich Master má uhlazený, profesionální a univerzální design, který je perfektní pro jakýkoliv typ blogu – cestování, rodičovství, technologie nebo cokoliv dalšího. Šablona obsahuje jednoduchou integraci loga, možnosti barev, šablony stránek, podpora WooCommerce a další.

Cena: $70 | Detaily šablony | Živé DEMO

Rich Modern

Rich Modern je smělá a moderní blogová WordPress šablona. Tato prémiová šablona od RichWP je ideální pro blogy o módě, životním stylu, kultuře, celebritách, interiérovém designu, architektuře a pro jakýkoliv blog potřebující svěží a kreativní design. Rich Modern přichází s uhlazeným a jednoduchým designem, který využívá velké obrázky a masivní logo v hlavičce. Rich Modern samozřejmě obsahuje haldu dalších užitečných funkcí.

Cena: $70 | Detaily šablony | Živé DEMO

Rich Grid

WordPress šablona Rich Grid má nadčasový a mřížkový design. Tato prémiová šablona je perfektní pro jakýkoliv typ blogu a obsahuje velké množství skvělých nastavení a funkcí, které vám pomohou si jednoduše vytvořit unikátní a profesionálně vypadající stránku.

Cena: $70 | Detaily šablony | Živé DEMO

Infinity Pro

Infinity Pro je stylová a dobře vypadající šablona pro různé e-shopy a firmy. Tato child šablona pro Genesis Framework je designována pro firmy, které chtějí povznést svoji značku pomocí internetu. Infinity Pro je extrémně flexibilní šablona a přichází se spoustou užitečných funkcí a nastavení. Šablona plně podporuje WooCommerce a nabízí několik šablon pro stránky Blogu, cílovou stránku, stránku kolektivu a další.

Cena: $130 | Detaily šablony | Živé DEMO

Gallery Pro

Gallery Pro je minimalistická child šablona pro Genesis Framework, která může být použita pro blogy, firemní stránky, e-shop, portfolia atd. Gallery Pro vám umožňuje prezentovat galerie nebo stránky v minimalistické podobě s úžasnou typografií. Gallery Pro má vše, co potřebujete k prezentaci a prodávání vašich produktů. Šablona nabízí množství možností pro e-shop, hromadu rozvržení a šablon pro stránky, roztáhlé možnosti přizpůsobení a další.

Cena: $130 | Detaily šablony | Živé DEMO

Fashion Chic

Fashion Chic je WordPress šablona od Theme Junkie, která je určená pro stránky zabývající se módou a životním stylem. Fashion Chic má krásný ženský design vhodný pro bloggerky. Šablona obsahuje responzivní design, možnosti slideru, podpora sidebar widgetů, několik navigačních lišt, možnost propagace stránky a další.

Cena: $39 | Detaily šablony | Živé DEMO

Smallbiz

Smallbiz je jednoduchá, uhlazená a chytrá WordPress šablona vhodná pro start-upy a malé podniky. Tato prémiová šablona od Theme Junkie je plná užitečných funkcí, pomocí kterých si dokážete vytvořit korporátní nebo firemní stránku. Smallbiz přichází s širokou paletou možností pro rozvržení stránky, můžete si tak vytvořit stránku pro produkty/služby nebo třeba blogovou sekci. Můžete k tomu použít i možnosti vlastního menu, barev, fontů a další.

Cena: $39 | Detaily šablony | Živé DEMO

Silver

Silver je prémiová šablona od Theme Junkie designována pro módní blogy, designéry a kohokoliv dalšího, který by si chtěl vytvořit unikátní a stylovou stránku pro blog nebo portfolio. Silver přichází se sliderem a sekcí pro zvýraznění těch nejžhavějších novinek, několika možnostmi rozvržení, formáty příspěvku, widgety, možnostmi pro barvy a fonty a další.

Cena: $39 | Detaily šablony | Živé DEMO

The Advisors

The Advisors je flexibilní korporátní WordPress šablona, která je vhodná pro jakoukoliv firmu nebo agentuřu. Tuto šablonu dostanete zdarma pokud si zakoupíte šablonu The Core od Themefuse. The Core je bohatá drag&drop WordPress šablona, která nabízí šablony pro specifické typy podniků. Šablona The Advisors je vhodná hlavně pro stránky malých ale i velkých firem a přichází s množstvím možností přizpůsobení.

Cena: $49 | Detaily šablony | Živé DEMO

StartApp

StartApp je jednostránková WordPress šablona designována pro developery mobilních aplikací. Přesně jako The Advisors, StartApp je také součástí The Core. StartApp je unikátně vypadající šablona pro cílové stránky a přichází s velkým množstvím unikátních funkcí jako například: použití videí k prezentaci vaší aplikace, dvěma různými verzemi domovské stránky, visuálním editorem a s další hromadou možností pro přizpůsobení.

Cena: $49 | Detaily šablony | Živé DEMO

Presence

Presence je všestranná a víceúčelová WordPress šablona od WPZOOM. Jelikož je designována jako startovací bod vhodný pro jakýkoliv blog nebo web projekt, zahrnuje spoustu možností, funkcí a designových prvků, které vám umožní s lehkostí si nastylizovat a přizpůsobit svůj web tak, aby vyhovoval vašim potřebám. Presence je perfektní pro „nadšence“, kteří by si rádi vytvořili web bez jediného pohledu na kód.

Pokud se ptáte, co například Presence zahrnuje, zde máte malou ochutnávku toho, co od Presence můžete očekávat: širokou škálu možností pro přizpůsobení (barvy, pozadí, styl písma, velikost písma atd.) drag&drop page builder (Unyson framework), možnosti rozvržení (záhlaví, orientace atd.), podpora WooCommerce, styly sliderů, JetPack portfolio, plná responzivita, podpora widgetů, integrace kalendáře, podpora nekonečného scrollování a plno dalších možností pro vytvoření unikátní webové stránky.

Presence také zahrnuje funkce pro specifické typy podnikání nebo použití. Například: realitní společnosti (podpora IDX, různé výpisy, vyhledávací widgety), hudba (play listy, music bary, seznam nadcházejících koncertů), hotely (galerie, recenze), portfolia (JetPack portfolio, page builder nebo seznam členů týmu či kolegů).

Presence je opravdu výjimečná a všestranná šablona, která zahrnuje vše, co potřebujete pro vytvoření profesionálního blogu nebo webové stránky. Můžete ji použít pro podnikání, e-shop, hotely, realitní společnosti, vzdělávací a hudební projekty, časopisy, náboženské/charitativní prezentace, portfolia nebo jakýkoliv jiný typ stránky.

Cena: $69 | Detaily šablony | Živé DEMO

Weston

Weston je velká víceúčelová WordPress šablona, která vám umožňuje si vytvořit v podstatě jakýkoliv typ stránky. Tato prémiová šablona od Theme Trust obsahuje velké množství fantastických funkcí a přichází také s pluginem Visual Composer, který vám umožní si vytvořit stránku přesně podle vašich představ.

Některé z klíčových funkcí Westonu jsou: nekonečně mnoho ploch pro widgety, plugin slider revolution, responzivní layout, portfolia, video pozadí, Google fonty, přes 1500 ikon, možnosti barev, paralax pozadí, tabulky cen, možnost unikátního designu pro jednotlivé stránky, podpora WooCommerce, Google mapy, mega menu, několik rozvržení hlavičky, 12 předpřipravených konceptů pro domovskou stránku a spoustu dalších.

Weston je skvělá víceúčelová WordPress šablona, která vám umožní si jednoduše vytvořit dobře vypadající, profesionální a moderní stránku jakéhokoliv druhu.

Cena: $58 | Detaily šablony | Živé DEMO

Composition

Composition je víceúčelová WordPress šablona od Graph Paper Press s flexibilním designem, jež je vhodný pro jakoukoliv stránku. Tato šablona má všechny ingredience a funkce pro tvorbu blogu, profesní stránky, e-shopu, portfolia nebo pro cokoliv jiného. Composition obsahuje přes 100 funkcí, takže si s lehkostí vytvoříte to, co chcete a potřebujete. Některé z funkcí šablony Compsition jsou: přizpůsobitelná domovská stránka, mega menu, slideshow v hlavičce, možnosti přizpůsobení šablony, nekonečné galerie, vlastní rozvržení stránek, prodej služeb, automatické aktualizace, vlastní logo, widgety patičky a další.

Cena: $8 | Detaily šablony | Živé DEMO

Materialism

Materialism je víceúčelová jednostránková WordPress šablona postavená pomocí Material Design od Googlu. Tato prémiová šablona od Tesla Themes má krásný a moderní design, který přichází s velkým počtem skvělých funkcí. Pomocí této šablony si můžete vytvořit stránku pro blog, firmu nebo agenturu, portfolio, cílovou stránku pro prezentování svých služeb a produktů nebo cokoliv jiného. Mezi některé z klíčových funkcí Materialismu patří: pokročilé možnosti stylistiky, 2 unikátní rozvržení domovské stránky, paralax scrollování a HTML5 video, tabulka cen, Google web fonty, drag&drop page builder a mnoho dalších.

Cena: $29 | Detaily šablony | Živé DEMO

Sirius Pro

Sirius Pro je víceúčelová WordPress šablona inspirovaná Material Designem od Googlu. Tato prémiová šablona od Lyra Themes obsahuje rozsáhlý set velmi užitečných funkcí pro tvorbu jakékoliv stránky. Sirius Pro můžete použít pro tvorbu elegantních a profesionálních firemních, osobních nebo korporátních stránek. Sirius Pro obsahuje šablonu pro stránku projektů/portfolia, možnosti barev, paralax pozadí, několik rozvržení domovské stránky, shortcodes, stránku pro kolektiv a další.

Cena: $35 | Detaily šablony | Živé DEMO

Color

WordPress šablona Color je víceúčelová šablona od Organic Themes, pomocí které si můžete vytvořit jednoduchou ale živou stránku, která přímo překypuje barvami. Tato šablona obsahuje smělý a minimalistický design. S šablonou Color můžete měnit barvy a pozadí všech stránek, tvořit barevné přechody nebo třeba měnit hlavičku i patičku. Tato šablona podporuje všechny nejnovější WordPress funkce jako vlastní loga a Theme Customizer. Color také podporuje všechny mobilní zařízení a podporuje také portfolia od JetPacku, formáty příspěvků a podporuje také WooCommerce a Gravity Forms.

Cena: $69 | Detaily šablony | Živé DEMO

- reklama -
Disclosure: Některé odkazy na těchto stránkách mohou být tzv. affiliate odkazy. To znamená, že když na ně kliknete a následně si na cílové stránce něco koupíte, tak dostanu affiliate provizi.

Napsat komentář

Jméno můžete zadávat ve tvaru MojeJmeno@Klíčová slova. Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přidat odkaz na článek z mého blogu