19 nejlepších jednostránkových wordpress šablon

Jednostránkové šablony a stránky jsou jedním ze nejžhavějších trendů a je pochopitelné proč: pro podnikatele nebo webmastery není nic pohodlnějšího, než mít nádhernou stránkou s minimální potřebou něco nastavovat nebo konfigurovat.

Další věc která dělá jednostránkové šablony tak populárními je intuitivní navigace, která vypadá úžasně a prezentuje obsah poutavým ale logickým způsobem. Jsou to právě jednostránkové weby, kde opravdu vynikají přechody a animace. Níže jsme si pro vás připravili sbírku těch nejlepších šablon pro jednostránkové weby.

StartApp

Tato jednostránková WordPress šablona byla designována pro developery mobilních aplikací, kteří chtějí prezentovat svoji práci a různé funkce svých aplikací.

StartApp zanechá vaše návštěvníky v úžasu pomocí futuristického designu a unikátních videí a dalšího interaktivního obsahem. Šablona je jak stylová tak i plně funkční. StartApp byla postavena na jedné z nejuniverzálnějších a nejvšestranějších šablon – The Core – která obsauje 20 předpřipravených demo stránek.

Detail šablony | Živé DEMO

Swipe

Swipe byla designována pro developery aplikací, aby mohli zveřejňovat a prezentovat své exkluzivní aplikace. Její uhlazený a minimalistický design se zaměřuje na prezentaci výhod a funkcí vašich iPhone nebo Android aplikací. Swipe můžete použít pro vytvoření skvělé cílové stránky.

Tato šablona je část jedné obrovské víceúčelové wordpressové šablony – The Core, která nabízí rozmanitou nabídku demo stránek a stojí jenom $59.

Detail šablony | Živé DEMO

The Moon

The Moon vám pomůže zobrazit obsah inovativním a kreativním způsobem. Šablona vám také naznačuje jak byste mohli pobavit svoje publikum. Šablona přichází s širokou škálou technických a vizuálních možností, se kterými si můžete stránku přizpůsobit podle vašich představ.

Detail šablony | Živé DEMO

Horizonal

Horizonal přesahuje tradiční myšlenku o jednostránkových šablonách, pracuje totiž s unikátním horizontálním rozvržením namísto vertikálního.

Nicméně základní myšlenka jednostránkových šablon je zachována. Uživatelé uvidí všechen obsah najednou na jedné stránce. Horizonal je bohatý na obrázky a různé vizuální efekty, i přesto se však stránka nahrává rychleji než jiné jednodušší šablony. Horizonal doporučujeme umělcům a podobným agenturám.

Detail šablony | Živé DEMO

Panes

Pokud chcete, aby vaše stránka vypadala unikátně, měli byste použít šablonu Panes. Panes má elegantní a sofistikovaný design spojený unikátními scrollovacími efekty. Šablona podporuje retinu, to znamená, že se vaše stránka bude načítat rychle a bude vypadat vždy skvěle.

Detail šablony | Živé DEMO

Metrika

Metrika je další kvalitní, moderní a dynamická šablona, vyniká hlavně svojí funkčností a navigací. Designéři si oblíbili její pokročilé konfigurační možnosti a tvrdí, že je to jedna z mála šablon, u které konfigurace potrvá jenom pár minut. Její univerzální design s flexibilními animacemi vyhovuje potřebám každého podniku.

Detail šablony | Živé DEMO

Momentum

Pokud hledáte lehce použitelnou jednostránkovou šablonu, určitě byste měli vyzkoušet Momentum. Momentum je ideální pro malé firmy a podnikatele, kteří chtějí prezentovat svoji práci a nabízet služby široké veřejnosti. Velmi lehce se používá, existuje však plno tutoriálů a videí pokud byste narazili na nějaké problémy.

Detail šablony | Živé DEMO

Me

Vy co znáte jednu z nejlepších HTML šablon „Me“ budete určitě rádi za WordPress verzi této šablony. „Me“ byla designována, aby vyhovovala spíše koncovým uživatelům než developerům. Velké množství tutoriálů a různých videí dělá šablonu „Me“ také lehce použitelnou.

Detail šablony | Živé DEMO

ROOK

Šablona ROOK je poměrně podobná šabloně „Me“, je však designována pro firmy. Pomocí backend-frontend Visual Composeru a page builderu si můžete snadno přizpůsobit stránku podle vašich představ. Šablona byla postavena s využitím Bootstrapu 3.3 a pokud byste si chtěli používání ještě zjednodušit, můžete použít prémiový add-on Templatera pro usnadnění správy šablony.

Detail šablony | Živé DEMO

WPCLOUD

Fotografové, bloggeři, maloobchodníci a designéři budou milovat paralaxové efekty od WPCLOUDu. WPCLOUD můžete použít pro vytvoření atraktivní cílové stránky. Instalace a nastavení potrvá jenom pár minut a přizpůsobit si můžete skoro všechny aspekty stránky. Celkově tato jednostránková šablona vypadá roztomile a poutavě a výborně balancuje množství textu v obsáhlých sekcích stránky.

Detail šablony | Živé DEMO

Brando

Pokud si chcete vytvořit stránku která opravdu vyčnívá z davu, použijte Brando. Šablona vypadá profesionálně a zábavně, nabízí také jedny z nejlepších funkcí a responzivní, víceúčelové elementy, které vypadají dobře na jakékoliv stránce. Nejvíce však vyniknou na stránce blogu nebo portfolia.

Detail šablony | Živé DEMO

Quidditch

Quidditch je další šablon s paralaxovými efekty. Šablona může být jak využita pro jednu stránku, tak i jako normální šablona pro váš web. Chytré nastavení šablony vám umožňuje zobrazit tolik obashu, kolik na vaší stránce jenom chcete. Tuhle možnost ještě více posílíte s pluginem GT3 Page Builder.

Detail šablony | Živé DEMO

Ethority

Ethority byla designována pro vytvoření cílové stránky pro eBook dodavatele. Všechny funkce a obsah jsou zobrazeny na jedné stránce, to znamená, že váš návštěvník nemusí zbytečně hledat cestu k ostatním stránkám aby našel co potřebuje. Ethority je také známá svými lehkými možností editování, přebarvení a přeskupení obsahu.

Detail šablony | Živé DEMO

Redfolio

Redfolio je asi ta nejlepší z levných prémiových šablon pro firmy a jiné společnosti. Můžete ji použít pro jednu stránku i více stránek. Refolio kombinuje elegantní s praktickým a profesionálním a také proto se šablona tak lehce používá. Přestože je šablona levná, obsahuje velkou škálu speciálních funkcí, kvůli kterým si vaši návštěvníci budou myslet opak.

Detail šablony | Živé DEMO

Coalition

Fanoušci minimalistických šablon by určitě měli vyzkoušet Coalition. Pomocí Coalitionu si můžete jednoduše vytvořit portfolio a zabere vám to jen pár minut. Praktický Template Builder vtěsná všechen obsah na jednu stránku. Coalition nemusí být použita jenom jako jednostránková šablona, ale můžete jí použít i jako klasickou WordPress šablonu pro blogy, příspěvky, cílové stránky a další.

Detail šablony | Živé DEMO

Cosonix

Nikde nenajdete tak unikátní šablonu pro portfolia a maloobchodní účely jako Cosonix. Cosonix úžasně kombinuje Revolutions Sliders s Drag&Drop visuálním nástrojem pro přizpůsobení šablony a zároveň podporuje i MailChimp, PayPal a Aweber.

Detail šablony | Živé DEMO

Nexus

Nexus je víceúčelová, moderní a plně responzivní Bootstrap 3 šablona používaná mnoha reklamními agenturami, fotografy a designovými profesionály na světě. Nepleťte si ji prosím se stejnojmennou šablonou Nexus od Elegant Themes – ta je taky velmi populární, ale rozhodně nepatří do jednostránkových šablon.

Detail šablony | Živé DEMO

Prodo

Prodo je vhodná pro vytvoření moderních a sofistikovaných stránek pro korporace a další firmy. Prodo bude splňovat potřeby, vyzdvihovat a propagovat jakoukoliv firmu dobře vypadající stránkou.

Detail šablony | Živé DEMO

Norris

Norris je další uhlazená a moderní WordPress šablona designovaná pro soukromé a firemní stránky. Šablona vypadá úchvatně a atraktivně, kombinuje také všechny moderní trendy. Podporuje retinu a okamžitý překlad všeho textu, je plně responzivní, stavěná na HTML5 a CSS3. Norris je všechno co potřebujete k vytvoření výborného jednostránkového webu.

Detail šablony | Živé DEMO

Znáte nějaké další povedené jednostránkové šablony pro WordPress? Podělte se se s nimi v komentářích!

- reklama -
Disclosure: Některé odkazy na těchto stránkách mohou být tzv. affiliate odkazy. To znamená, že když na ně kliknete a následně si na cílové stránce něco koupíte, tak dostanu affiliate provizi.

Napsat komentář

Jméno můžete zadávat ve tvaru MojeJmeno@Klíčová slova. Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přidat odkaz na článek z mého blogu